13
J. Valančiūno trauma (nuotr. SCANPIX)

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) Jono Valančiūno ir Toronto „Raptors” (23/7) dominavimo negali sustabdyti net NBA čempionai. Toronto ekipa be vargo išvykoje susidorojo su Oklando „Golden State Warriors”, tačiau lietuvis mačo metu patyrė traumą.

13

„Raptors” dabartinius čempionus nukovė 20-ies taškų skirtumu, 113:93 (31:22, 26:19, 25:26, 31:26).

Toronto klubas dominavo nuo pat rungtynių pradžios. Jau pirmojo kėlinio pabaigoje dėjimu visus gerbėjus pradžiugino J. Valančiūnas, o „Raptors” atitrūko 31:22.

Toliau puikiai rungtyniavę šeimininkai tolo nuo „Warriors” (46:33), tačiau J. Valančiūnas netrukus turėjo palikti aikštę. Jam buvo išnarintas pirštas, rungtynių tęsti lietuvis nebegalėjo.

Iki ilgosios pertraukos „Raptors” susikrovė įtikinamą persvarą (57:41), o pozicijų šeimininkai neužleido ir antroje rungtynių pusėje. Besibaigiant dvikovai Toronto klubas skaičiavo ir 20-ies taškų pranašumą.

J. Valančiūnas iki traumos sužaidė 8 minutes, pelnė 6 taškus (3/4 dvitaškių) ir atkovojo 7 kamuolius.

„Golden Sate Warriors“: Kevinas Durantas 30 (11/18 dvit.), Klay Thompsonas 14 (0/5 trit.), Quinnas Cookas 13, Stephenas Curry 10.

„Raptors“: Kyle'as Lowry 23 (12 rez. perd.), Serge'as Ibaka 20 (12 atk. kam.), Danny Greenas 15, Pascalis Siakamas 13, Fredas VanVleetas 10.