24
Rungtynių akimirkos (nuotr. SCANPIX)

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) užtikrintą pergalę iškovojo Domanto Sabonio atstovaujamas Indianos „Pacers“ (18/10) klubas, o pats lietuvis prie pergalės prisidėjo dvigubu dubliu ir efektingu žaidimu.

24

„Pacers” namie 113:97 (29:23, 29:20, 27:27, 28:27) nugalėjo Milvokio „Bucks“ (18/9).

Taškų lenktynėse apčiuopiamas Indianos ekipos pranašumas išryškėjo tik besibaigiant pirmajai rungtynių pusei. „Pacers” surengė spurtą ir iki antrojo kėlinio pabaigos atitrūko 58:43.

D. Sabonis per pirmąją rungtynių dalį surinko tris pražangas, todėl kurį laiką vaizdą aikštelėje buvo priverstas stebėti iš šono.

Vis tik, ketvirtojo kėlinio metu D. Sabonis grįžo į aikštę, o „Bucks” grąžino intrigą. Sėkmingai laiką išnaudojęs lietuvis 34-ą dvikovos minutę surinko savo dvigubą dublį, bet komandas jau skyrė tik 8 taškai (101:93).

Rungtynėms artėjant prie pabaigos šeimininkai ėmė itin kibiai ir kokybiškai gintis, per paskutines 3 minutes varžovams leido pelnyti 4 taškus, o būtent gynyba ir tapo pagrindiniu pergalės faktoriumi.

„Bucks” iki šios dvikovos vidutiniškai pelnydavo po 119,8 taško, o prieš D. Sabonio ekipą svečiai surinko sau neįprastus 97.

D. Sabonis per 24 minutes surinko 12 taškų (5/11 dvitaškių, 2/3 baudų metimų), atkovojo 10 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, po 3 kartus suklydo ir prasižengė.

„Bucks“: Ericas Bledsoe 26 (6 rez. perd.), Brookas Lopezas 15 (5 atk. kam., 4/12 tritaškių), Giannis Antetokounmpo 12 (10 atk. kam., 7 rez. perd.), Khrisas Middletonas 10 (8 atk. kam., 0/7 tritaškių), Sterlingas Brownas 8.

„Pacers“: Thaddeusas Youngas 25 (11 atk. kam., 4 rez. perd., 5 per. kam.), Mylesas Turneris 23 (7 atk. kam., 4/6 tritaškių, 3 blokai), Bojanas Bogdanovičius 16 (4 atk. kam.), Victoras Oladipo (10 atk. kam., 6 rez. perd.), Dougas McDermottas (3/3 dvitaškių, 2/2 tritaškių) ir Domantas Sabonis (10 atk. kam.) po 12.