Trečiadienį FIBA Čempionų lygoje Klaipėdos „Neptūnas“ (4-4) nutraukė dviejų iš eilės pralaimėjimų seriją ir paguldė ant menčių D grupės lyderę Bolonijos „Virtus“ (7/1) – 88:85 (16:22, 25:25, 21:20, 26:18).

Legendinei Italijos komandai tai buvo pirmasis pralaimėjimas šiame turnyre.

Po trijų kėlinių „Neptūnas“ atsiliko 62:67, tačiau tada Tomas Delininkaitis pataikė du tritaškius, vieną pridėjo Lorenzo Williamsas, ir 11-0 spurtavę šeimininkai išsiveržė į priekį 73:67.

Priešpaskutinę mačo minutę „Virtus“ pasivijo šeimininkus ir dukart lygino rezultatą (85:85), tačiau mačo pabaigoje sėkmė lydėjo aikštelės šeimininkus.

„Neptūnas“: Tomas Delininkaitis 26 (6/8 trit.), Jerai’us Grantas 18 (9 atk. kam.), Laimonas Kisielius 10, Simas Galdikas 8, Lorenzo Williamsas 7 (9 rez. perd.), Osvaldas Olisevičius 6, Paulius Dambrauskas ir Gytis Masiulis – po 5.

„Virtus“: Amathas M’Baye ir Tony Tayloras – po 20, Kevinas Punteris 13 (0/5 trit.), Dejanas Kravicas 9, Brianas Qvale’as 8.