Dvi dienos – trys medaliai. Taip atrodo Lietuvos sportininkų rezultatai antradienį Kinijos Hangdžou mieste startavusiame pasaulio plaukimo čempionate trumpajame (25 m) baseine.

Primename, kad antradienį Danas Rapšys iškovojo auksą plaukdamas 400 m laisvu stiliumi.

Trečiadienį panevėžietis laimėjo sidabrą perpus trumpesnėje šios plaukimo rungties distancijoje.

Tą pačią dieną savo gausią trofėjų kolekciją dar vienu laimikiu papildė „Auksinė žuvelė“ Rūta Meilutytė.

Lietuvė 50 m krūtine plaukimo finale užėmė antrą vietą, bei iškovojo sidabro medalį.

Tokie įspūdingi mūsiškių pasiekimai leidžia Lietuvos rinktinei užimti aukštą ketvirtą vietą bendroje valstybių medalių įskaitoje.

Per pirmąsias dvi čempionato dienas geriausiai sekėsi Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) sportininkams, kurie bendrai iškovojo 7 aukso ir 4 sidabro apdovanojimus.

Antrąją vietą užima Vengrija (2 aukso, 1 sidabro), trečiąją – Kinija (1 aukso, 2 sidabro, 2 bronzos).

Viso 16 valstybių yra iškovojusios medalius, 8 iš jų savo kraityje turi bent vieną aukso apdovanojimą.

Pasaulio plaukimo čempionatas Kinijoje finišuoja gruodžio 17 dieną.