UEFA Čempionų lygoje paaiškėjo dar trys atkrintamosiose varžybose žaisiančios komandos. Laimingosiomis tapo Paryžiaus „Saint-Germain“, „Liverpool“ ir Londono „Tottenham Hotspur“ ekipos.

„Liverpool“ namie 1:0 (1:0) palaužė „Napoli“. Pergalingą įvartį 34 min. pelnė Mohamedas Salah.

Kitame C grupės mače PSG išvykoje 4:1 (2:0) sutriuškino Belgrado „Crvena Zvezda“. Nugalėtojų gretose pasižymėjo Edinsonas Cavani (10 min.), Neymaras (40 min.), Marquinhos (74 min.) ir Kylianas Mbappe (90+2 min.).

Šeimininkams vienintelį įvartį pelnė Marko Gobeljičius (56 min.).

Po šios pergalės PSG (11 tšk.) tapo grupės nugalėtoja, „Liverpool“ (9 tšk.). liko antra. 9 taškus taip pat surinkusi „Napoli“ tenkinosi trečia vieta ir keliaus į Europos taurę.

Pergalės neiškovojo, bet toliau žengė „Tottenham“, kuri 1:1 (0:1) išvykoje sužaidė su „Barcelona“.

Katalonai jau anksčiau buvo užsitikrinę pirmą B grupės vietą ir žaidė be daug pagrindinės sudėties žaidėjų. Lionelis Messi į aikštę žengė tik po keitimo, 63 minutę.

„Barcelona“ pirmavo po Ousmane’o Dembele įvarčio (7 min.), bet anglams bilietą toliau išplėšė Luco įvartis 85 minutę.

„Tottenham“ futbolininkams padėjo ir pagrindinių konkurentų Milano „Inter“ lygiosios. Italai namie 1:1 (0:1) nesugebėjo įveikti Eindhoveno PSV.

Olandai pirmavo po Hirvingo Lozano (13 min.) įvarčio, o rezultatą lygino Mauro Icardi (73 min.). Pergalė „Inter“ ekipai būtų atvėrusi kelią toliau.

Ji ir „Tottneham“ surinko po lygiai taškų, bet antra vieta atiteko anglams.