Antradienį Kinijos mieste Hangdžou startavusiame pasaulio plaukimo čempionate trumpajame (25 m) baseine puikų pasirodymą tęsia sportininkai iš Lietuvos.

„Auksinė žuvelė“ Rūta Meilutytė antrajame moterų 50 m krūtine pusfinalyje distanciją įveikė per 29,80 sek., užėmė antrą vietą, bei pateko į finalą.

Lietuvė nuo savo plaukimo laimėtojos italės Martinos Carraro (29.79) atsiliko vos 0,01 sek.

Pusfinalyje už jas greičiau plaukė tik sezono lyderė jamaikietė Alia Atkinson. Ji finišavo per 29.54 sek. ir įrodė, jog yra pagrindinė rungties favoritė.

Keturis mėnesius varžybose nedalyvavusi 21-erių metų lietuvė atrankoje distanciją įveikė per 29.56 sek. ir buvo greičiausia tarp visų dalyvių.

Primename, kad antradienį Danas Rapšys vyrų 400 m laisvuoju stiliumi finale pagerino šios rungties čempionatų rekordą, bei iškovojo aukso medalį.