Anglijos „Premier” lygoje pirmadienį baigėsi 16-asis turas. Paskutinėse turo rungtynėse susitiko Liverpulio „Everton” ir „Watford” ekipos, o žiūrovai išvydo 4 įvarčių trilerį, paskutinę sekundę pasibaigusį lygiosiomis.

Liverpulyje vykusi dvikova baigėsi rezultatu 2:2 (1:0).

Pirmasis kėlinys efektingo ir rezultatyvaus mačo nežadėjo. Komandos sukūre po kelias progas pasižymėti, tačiau tai nebuvo akiai patraukus kėlinys. Vis tik, 15-ą dvikovos minutę šeimininkų įvarčių sąskaitą atidarė Richalsonas (1:0).

Kai jau atrodė, kad „Watford” ekipa patirs ketvirtą nesėkmę iš eilės, netikėtai pabudo šios ekipos puolėjai. Ir tai jie padarė itin sėkmingai. 63-ą minutę kamuolys surado „Everton” gynėjo koją ir įskriejo į savus vartus (1:1), o jau 65-ą minutę svečiai, po Abdoulaye'aus Doucoure įvarčio, išsiveržė į priekį (1:2).

Tiesa, tuo įspūdingas antrasis kėlinys nesibaigė. Vos po dviejų minučių rungtynių teisėjas į „Watford” vartus paskyrė 11 metrų baudinį, kurio nesugebėjo realizuoti Gylfi Sigurdssonas.

„Watford” gerbėjai jau skaičiavo paskutines sekundes iki itin svarbios pergalės, tačiau pridėto laiko buvo per daug. 96-ą minutę (paskutinę rungtynių akimirką), teisėjas skyrė baudinį ir tai buvo paskutinis „Everton” šansas išsigelbėti.

Maždaug iš 19 metrų Luce'o Dignes smūgiuotas kamuolys praskriejo virš „Watford” žaidėjų „gyvatvorės” ir nusileido tiesai į tinklą. Vartininkas čia buvo bejėgis (2:2) ir vos po kelių sekundžių, „Everton” futbolininkams dar nespėjus atšvęsti išlyginamojo įvarčio, teisėjas pranešė apie rungtynių pabaigą.

„Everton” po šios dvikovos pakilo į 7-ą turnyrinės lentelės vietą (24 tšk.), „Watford” šiuo metu rikiuojasi 12-oje vietoje (21 tšk.)

Lygoje pirmauja „Liverpool” klubas (42 tšk.)