Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygos čempionate sužaistos vienerios 16-ojo turo rungtynės.

Namie žaidę „Newcastle“ futbolininkai po dramatiškos kovos 1:2 pralaimėjo „Wolves“ ekipai.

17-ąją minutę svečius į priekį išvedė portugalas Diogo Jota, tačiau jau vos po penkių minučių Ayoze Perezas tiksliu smūgiu grąžino lygybę rungtynėse.

57-ą mačo minutę aikštelės šeimininkai liko žaisti dešimtyje, kai raudoną kortelę prieš save išvydo DeAndre Yedlinas.

Po šio epizodo svečiai varžovus spaudė visą likusį rungtynių laiką, bei paskutinę pridėto laiko minutę išplėšė pergalę. Pergalingą susitikimo įvartį mušė Mattas Doherty.

„Wolves“ pakilo į 10-ąją poziciją, „Newcastle“ lieka 15-oje vietoje.

20 komandų čempionate pirmauja „Liverpool“.