19
AFC „Bournemouth“ – „Liverpool“ rungtynių akimirka (nuotr. SCANPIX)

Šeštadienį startavo 16-asis Anglijos „Premier“ futbolo lygos turas.

19

Puikią pergalę išvykoje šventęs „Liverpool“ klubas 4:0 sudaužė AFC „Bournemouth“ ekipą.

Laimėtojams net tris įvarčius mušė Egipto princu pravardžiuojamas Mohamedas Salah (25, 48 ir 77 min.).

Egiptietis tapo pirmuoju „Liverpool“ žaidėju nuo 2014 metų, kuriam pavyko pelnyti tris įvarčius išvykos rungtynėse. Paskutinis tai buvo padaręs Luisas Suarezas.

Trečią šių rungtynių įvartį į savo vartus įsimušė aikštelės šeimininkų gynėjas Steve‘as Cookas (68 min.).

„Liverpool“ po šios pergalės pakilo į pirmąją turnyro lentelės vietą.

Šeštadienio vakarą lyderių poziciją vėl galės susigrąžinti „Man City“ klubas, kurio laukia Londono „Chelsea“ išbandymas.

Tuo metu Mančesterio „United“ futbolininkai namuose 4:1 įveikė Londono „Fulham“.

Stadiono šeimininkai pagrindinius reikalus sutvarkė dar pirmo kėlinio metu, kai įvarčius mušė Ashley Youngas (13 min.), Juanas Mata (28 min.) ir Romelu Lukaku (42 min.).

Svečiams paguodos įvartį iš 11 m baudinio pelnė Aboubakar Kamara (67 min.).

Antro kėlinio pabaigoje pelnytu įvarčiu prabilo ir „Man Utd“ žaidėjas Marcusas Rashfordas (82 min.).

Jose Mourinho auklėtiniai po šios pergalės pakilo į šeštą vietą, „Fulham“ išlieka paskutiniai.