Aukščiausioje Italijos futbolo lygoje penktadienio vakarą prasidėjo 15-asis turas. Savaitės rungtynėse susitiko pirmoji ir trečioji vietos – Turino „Juventus” ir Milano „Inter” klubai. Pergalę po atkaklios kovos minimaliu rezultatu 1:0 (0:0) iškovojo šeimininkai.

„Juventus” komanda Italijos čempionate demonstruoja kone geriausią formą istorijoje ir po šios pergalės nuo artimiausių važovų, „Napoli”, jau yra nutolusi 11 taškų skirtumu.

Turine vykusios dvikovos nugalėtoją lėmė antrojo kėlinio viduryje, 66-ą minutę, Mario Madžiukičiaus pelnytas įvartis.

Cristiano Ronaldo šioje dvikovoje nepasižymėjo, tačiau komandoms draugams vieną po kito dalino puikius perdavimus ir neleido varžovų saugui Ivanui Perišičiui susikurti progų pasižymėti.

Portugalas šiuo metu yra rezultatyviausias lygos žaidėjas (10 įvarčių). Milano ekipos puolėjas Mauro Icardi šioje rikiuotėje yra trečias (8).