Tomas Vaitkus (nuotr. Sauliaus Baniulio)

Tomas Vaitkus (nuotr. Sauliaus Baniulio)

Dviračių sportas yra pasiekęs dugną – tuo įsitikinęs vienas garsiausių Lietuvos dviratininkų Tomas Vaitkus, nusprendęs nebetylėti apie košmarišką situaciją šalies dviračių padangėje.

36-erių vyras pratrūko antradienį, kai tv3.lt portale buvo publikuotas straipsnis „Skandalas dviračių sporte: treneriui metami kaltinimai žiauriu elgesiu su merginomis“.

Jame rašoma apie tėvus ir sportininkus, sukilusius prieš protu sunkiai suvokiamais metodais dirbantį Lietuvos jaunių merginų rinktinės trenerį Vytautą Indreliūną.

Vis tik tai tik lašas jūroje ir tokių trenerių yra žymiai daugiau. Taip galima suprasti iš T. Vaitkaus įrašo „Facebook“ paskyroje, po kuriuo jis susilaukė daugybės palaikymo ir sveikinimų už drąsą kalbėti.

Savo įraše T. Vaitkus kalba apie Klaipėdos trenerius Vaclovą Šiugždinį, o sunkiausius kaltinimus metė Panevėžyje dirbančiam Antanui Jakimavičiui.

REKLAMA

„Yra dar toks treneris Antanas Jakimavičius, tai ten yra visiškas hardcore dėl elgesio su mergaitėmis. #metoo man atrodo būtų gėlytės!!!“, – rašė T. Vaitkus.

„Nežinau, ar panos turės drąsos prisipažinti, kas ten būdavo anksčiau, ar ne, bet tikrai turėtų ką papasakoti“, – bendraudamas su tv3.lt neslėpė jis.

Tv3.lt pokalbis su buvusiu olimpiečiu ir pasaulio jaunimo čempionu – apie kritinę padėtį Lietuvos dviračių sporte ir esminių bėdų sprendimą. Prieš jį jis dar nubraukia bet kokias galimas interpretacijas.

„Dabar aš nei treneriu noriu būti, nei lendu į federaciją. Myliu sportą ir noriu matyti, kaip jis auga su laimingais vaikais“, – sako jis.

– Tomai, kaip suprantu, tos aprašytos bėdos Jūsų nenustebino?, – tv3.lt paklausė Tomo Vaitkaus.

– Tikrai ne. Šios bėdos yra ne kartą minėtos, bet niekas nereaguodavo. Nuolat tokios istorijos išlįsdavo į viešumą. Dviračių sporto atstovai Lietuvoje vienas kitą žino, vos ne pažįstami visi, susitinkame vis kažkur. Daug čia tų istorijų yra ir ne vien dviračių sporte. Nėra nieko naujo tame.

– Kaip manote, kodėl žmonės taip ilgai tylėjo ir kalbėti pradeda tik dabar?

– Paprasčiausiai gal daėdė ir žmonės pradėo grupuotis, kelti į viešumą. Daug kas juk tai mato. Rezultatų nėra, o bardakas vyksta. Treneriai gauna finansavimą, o rezultatų nėra. Jie toliau gyvena sau, o sportininkų, kurie garsintų Lietuvą, nelabai yra. Būtų laikas tų dalykų atsikratyti arba bent jau pristabdyti. Jau daug metų nėra rezultatų, o treneriai lieka tie patys. Tokio mąstymo treneriai susėdę, kad jiems svarbu tik gauti pinigus. Jie visi vienas per kitą yra susipynę, vienas kitą palaiko ir yra susidariusios grupelės, kurios valdo ir galima sakyti reguliuoja visą eismą. Kiti treneriai lieka šešėlyje. Manau, kad daug trenerių šį reikalą turėtų palaikyti, nes taip pagaliau pajudinamos galvos.

REKLAMA

– Ko reikia, kad situacija galiausiai pasikeistų?

– Man atrodo, reikėtų eiti iki galo. Čia jau didžiosios sporto galvos turi imtis šito reikalo. Jeigu tu esi paskirtas treneriu, gauni pinigus, finansavimą, bet eilę metų nepasieki rezultatų ir toliau sėdi šiltoje kėdėje nejudinamas… Turi būti daromos išvados ir keičiami dalykai. Į tai turi reaguoti valdžia. Turi būti daromi rezultatai, o ne vien sėdima šiltoje vietoje ir keliaujama po stovyklas, varžybas. Daug tų trenerių jau pensininkai. Galima sakyti, kad jie dabar gėrisi gyvenimu. Gauna atlyginimą, keliauja po stovyklas, viskas apmokama. Galima sakyti, kad gyvena kaip inkstai taukuose.

– Tai kas toliau?

– Arba šitas dalykas labai greitai nusės ir viskas bus kaip buvę arba turi eiti viskas iki galo ir išsivalyti. Manau, kad dviračių sportas tikrai yra pasiekęs dugną apart treko, kuriame Simona Krupeckaitė ir jos vyras pasiekia rezultatus. Visas kitas dviračių sportas… Galima būtų išjungti šviesą. Vaikų yra, bet rezultatų ne.

– Privalo keistis ir treneriai bei jų darbo metodai?

– Taip, nes dabar daugiau vyksta teroras. Juk kiek sportininkų jau yra pabaigę karjeras vien tik dėl tokių trenerių veiksmų.

– Jums dėl to turbūt dvigubai skaudu, nes esate pelnęs ne vieną pergalę Lietuvai?

– Kažkada net siūliausi – duokite man pabandyti treniruoti jaunių ar kitą rinktinę, man nereikėjo nė finansavimo, nė atlyginimo, viską savo jėgomis būčiau susiradęs ir padaręs. Bet man atrodo to niekada neleistų, nes šiltose kėdėse yra susėdę žmonės ir jų neužleis. Kai pamačiau, kad yra toks bardakas.. Jaunų žmonių jie tikrai nenori įsileisti.

REKLAMA

– Ar turi lėkti ir LDSF vadovų galvos?

– Manau, kad federacija yra apsitvarkiusi, yra ten normalių žmonių, bet Vykdomajame komitete (VK) yra žmonių, kurie palaiko dabartinę sistemą ir trenerius, vieni kitus išlaiko.

– Kas išgelbėtų dviračių sportą?

– Vienintelis dalykas, kuris išgelbėtų dviračių sportą – kad atsirastų neutralus treneris, kuris paimtų ir užsiimtų Lietuvos rinktinėmis nuo iki. Turiu omenyje, kad jam nebūtų svarbu, ar vaikas V. Šiugždinio ar kito trenerio. Kad jis pats stebėtų visas lenktynes, pamatytų sportininkus, pasiimtų į rinktines, juos stebėtų. Treneris turi būti objektyvus, važiuoti į seminarus, dalyvauti visur, mokytis. Dabartiniams treneriams tai – kaip iki mėnulio, jie yra atsilikę pora šviesmečių nuo dviračių sporto aktualijų. Tas pats V. Šiugždinis nemokėtų išrinkti ir sudėti dviračio. 

Vienintelis treneris, kuris dar iki dabar dalyvauja aukščiausio lygio profesionalų komandos varžybose yra Artūras Kasputis. Bet jo nebūna Lietuvoje, jis nemato sportininkų, kas čia vyksta ir t.t. Mano manymu, tai yra pinigų švaistymas.

– Turime tinkamų kadidatų Lietuvoje ar jų reikėtų ieškoti užsienyje?

– Būtu idealu, kad būtų treneris su vardu ir nepriklausomas. Treneris turi būti autoritetas tiems, ką treniruoja. Sportininkai turi juo pasitikėti. Juk jaunimas dabar nėra kvailas. Jie atsiverčia „Google“ ir pamato, kas tas treneris yra, ką jis pasiekęs. Jie nori žinoti, kas juos treniruoja, kaip tą daro. Bet viskas remiasi į finansus, ko dabar nėra ir nebus, nes nėra rezultatų. Pinigų niekas neduoda už gražias akis. Dabartiniai treneriai jų prašo sakydami, kad savo komandoje turi Lietuvos čempioną. Tas pats V. Šiugždinis turi Lietuvos čempioną, bet kas iš to? Jeigu Lietuvos čempionato lygis yra silpnesnis už paprastas Belgijos lenktynes, kuriose važiuoja mėgėjai.

REKLAMA

– Savo „Facebook“ įraše minėjote ne tik V. Šiugždinį, bet ir kitus trenerius, pavyzdžiui A. Jakimavičių. Pagal tai, ką parašėte, tai gana rimti kaltinimai. Nebijote keršto?

Dviratininkų pasaulis mažas, susitinkame stovyklose, varžybose, tarpusavyje pasišnekame. Daug kas pasisako, kad norėtų išeiti, išvažiuoti, kad manęs neliktų, nematytų. Nenoriu nei pavardžių sakyti nei nieko, manau, kad su laiku tie žmonės prisivers kalbėti. Nes tai yra iš senų senovės, problema prisirpusi. Daug tų žmonių net nesportuoja, bet jeigu pradėtų šnekėti, tai būtų ne vienas ir ne du žmonės, kurie galėtų pasisakyti apie trenerius.

Būdavome ir bendrose stovyklose, kur susirinkdavo mergaitės, moterys, jauniai, vyrai. Suvažiuoja visa Lietuva. Treneriams tokios lenktynės būdavo masinė pjankė. Suprantu, kad šventė, dar kažkas, bet vaikai tą mato. Vėliau eina treneriai per kambarius ir siautėja. Nežinau, ar panos turės drąsos prisipažinti, kas ten būdavo anksčiau, ar ne, bet tikrai turėtų ką papasakoti. O pas mus tai ką, treneriai būdavo raudonomis nosimis, mums nieko baisaus. Merginos išvažiuodavo į užsienio stovyklas ir t.t., jos vis tiek mažiau apsaugotos yra nuo tokių dalykų.

Vaikų teises
2018-12-07 10:49:57
O kur ziuri vaikų teises!? Juk cia minimi paaugliai, kurių psichika tokiame amžiaus etape yra lengvai pažeidžiama! .....ar cia paprasčiausiai vaikų teisėm nėra jokio biznio!?
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
[email protected]

Naujienų portalo tv3.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB All Media Lithuania sutikimo draudžiama.

Snaigė 2018-12-11 12:32:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
"Tarybos narė išsiskiria skundais

Beje, D. Šideikienė ir anksčiau yra turėjusi reikalų su Vyriausiąja tarnybinės etikos komisija. Tada dar eilinei mažeikiškei apskundus, etikos sargams dėl kelionės į Angliją teko aiškintis buvusiam Savivaldybės merui Vilhelmui Džiugeliui.
Tarybos narė dėl to paties nusižengimo, kuriuo kaltinama ji pati, komisijai yra apskundusi ir kolegas.
Meras A. Tenys pajuokavo, kad skundų rašymais Mažeikiai išsiskiria iš kitų rajonų. Tokių apibendrinimų meras girdėjęs lankydamasis ministerijose, kitose institucijose.
Niekam ne paslaptis, kad šitaip Mažeikius „garsina“ ir D. Šideikienė. Mažeikiškė skundais, paklausimais jau yra užvertusi Savivaldybę. Vien per 2010 metus Savivaldybė gavo 357 prašymus, arba vidutiniškai po vieną per dieną. Per penkerius metus ir vienuolika mėnesių Savivaldybėje registruota šiek tiek per tūkstantį D. Šideikienės prašymų, skundų, paklausimų.
Valdžios vyrai suka galvas, kaip sutramdyti D. Šideikienę, nes ir išrinkta į savivaldą „skundų rašytojos“ užsiėmimo ji nemeta. Šiais metais Savivaldybė gavo net 330 įvairaus pobūdžio raštų, 260 ji parašė jau tapusi Tarybos nare.
Tikimasi, kad galbūt nuo „neesminių“ paklausimų, trukdančių Savivaldybės darbuotojų darbą, išgelbės šios kadencijos patvirtintas Tarybos veiklos reglamentas, kuriame, kaip niekada anksčiau, daug vietos skirta paklausimams.
„Jeigu informacija bet kokia forma yra viešai paskelbta, nebūtina atsakyti į paklausimus, susijusius su ja. Taip pat negalima atsakinėti į klausimus, jeigu norima išgauti komercinę įmonių paslaptį ir panašiai“, – esminius pasikeitimus paaiškino meras A. Tenys."   ATSAKYTI
Nežiniukas 2018-12-11 21:38:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Ką Šideikienė rašo/sako neteisingai?  
Daiva 2018-12-10 15:30:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Man tai LDSF,,nekvepia'' sąžiningumu, keistai dirba kai kurios LDSF galvos. Ten tikras jovalas.
1. 2018- 05- 22 Kaune buvo išrinktas naujas Trenerių Tarybos pirmininkas A.Surgautas - jis pakeitė Panevėžio DSK ,,Fortūna'' trenerę V.Breivienę. Tačiau 2018-06-26 LDSF Vykdomojo komiteto posėdyje buvo NUTARTA: ,, Atsižvelgiant į tai nei V.Breivienė, nei A.Surgautas faktiškai TT pirmininko pareigų eiti negali, todėl vykdomojo komiteto nariai pasiūlė nefiksuoti šių dviejų narių balsavimo numatytais klausimais.'' Ar galima pasakyti, kad LDSF galvos dirba sąžiningai, jei 2018-06-26 LDSF Vykdomojo komiteto posėdyje pirmasis viceprezidentas Kęstutis Stakėnas, direktorė Rasa Ališauskienė, teisėjų sąjungos pirmininkas Antanas Taučius, vykdomojo komiteto narys Vilius Lopeta - neleido posėdyje balsuoti naujai išrinktam TT pirmininkui A.Surgautui, kuriuo pasitikėjo didžioji dauguma LT dviračių sporto trenerių ir sėkmingai 2018- 05- 22 visuotiniame Trenerių susirinkime buvo išrinktas TT pirmininku. Nonsensas ir tai, kad šiame posėdyje direktorė R.Ališauskienė, kuri pati nežino apie tai, kada buvo išrinktas naujas TT pirmininkas, bet užtat, turi net tris įgaliojimus atstovauti kitus asmenis. Ir kaip turint tokią galvą, galima tinkamai atstovauti? Galima manyti ,kad A.Surgautas, būtent, neapsikentęs, kaip dirba LDSF galvos , pasitraukė iš TT pirmininko pareigų.
2. Kai LDSF internetinėje svetainėje buvo patalpintas 2017m. LDSF varžybų kalendorius , be jokios abejonės, kalendorius turėjo būti patvirtintas VK posėdyje. Tuo metu TT pirmininkė buvo V.Breivienė. Varžybų kalendoriuje,kuris ,,kabojo'' LDSF sveatinėje tai liepos - rugpjūčio mėn. nebuvo nurodyta, kad liepos 12 d. Arendok (Belgija) vyks (vyko) plento varžybos. VK posėdžių protokoluose taip pat neteko matyti ,kad jos nariai būtų priėmę sprendimą dėl varžybų kalendoriaus keitimo (papildymo). Kadangi, atitinkamiems asmenims pareiškiau ,kad meistriškumo pakopos gali būti nustatomos tik pagal varžybas, kurios yra įtrauktos į LDSF varžybų kalendorių, tada direktorė R.Ališauskienė (ne)savavališkai varžybų kalendorių pataisė taip, kaip reikėjo Panevėžio R.Sargūno sporto mokyklos ir PKKSC treneriui V.Indreliūnui ir V.Breivienei. LDSF internetinė svetainė turi skelbti teisingą informaciją ir liepos mėn. turi matytis, jog 12d. Arendok (Belgija) vyks plento varžybos. Manau, jog direktorė R.Ališauskienė veikė nesąžiningai, trenerių V.Indreliūno ir V.Breivienės asmeninei finansinei naudai gauti.
3. Kūno kultūros ir sporto departamento direktorius E.Urbanavičius savo įsakymu patvirtino naują sportinio ugdymo organizavimo rekomendacijas,pagal kurią nustatomas sportininko meistriškumo pakopa (MP), dar kitaip sakoma, pagal kurią yra vykdoma dviračių sporto trenerių tarifikaciją. Naujasis teisės aktas ,,sužavėjo'' tuom, kad sportininkams norint gauti MP 5 mediniame treke, rungtį persekiojimas laikui 3km moterys privalo įveikti per 4.05,00 , o vyrai - 4.10,00.min.s O tą pačią rungtį tik MP6 pakopoje tiek vyrai , tiek moterys turi įveikti per tą patį laiką, t.y.per 4.15,00 min.s. Yra ir daugiau tų ,,perliukų''. Europos jaunių čempionate užėmus 1-3 vietą individualioje rungtyje galima gauti MP2, o Europos jaunimo Olimpiniame festivalyje, individualioje rungtyje užėmus 1- 4 vietą taip pat galima gauti MP2. Manau, kad šių varžybų lygis tikrai skiriasi.
Tai sukėlė susidomėjimą. KKSD savo rašte nurodė, kad ,,Dviračių sporto šakos sportininkų meistriškumo pakopų rodikliai buvo pakeisti atsižvelgiant į Lietuvos dviračių sporto federacijos 2017 m. rugpjūčio 14 dienos raštą Nr. 1325''.
Pasižiūriu LDSF svetainę ,o ji skelbia tai ,kad 2017m. rugpjūčio 17 dieną LDSF vyko Vykdomojo komiteto posėdis ,kuriame buvo svarstomas klausimas dėl trenerių tarifikavimo naujai pateiktų rekomendacijų. Pranešėja buvo trenerių tarybos pirmininkė Vitalija Breivienė. VK nariams V.Breivienė paaiškino ,kad buvo išsiųsta trenerių tarybai naujos siūlomos trenerių tarifikavimo rekomendacijos dėl išanalizavimo ir pritarimo. Iš 7 trenerių tarybos narių buvo gauti 5 atsakymai, kurie pakopų pateikimui į KKSD pritaria. Posėdyje visi vykdomojo komiteto nariai buvo supažindinti su trenerių tarybos siūloma nauja tarifikavimo rekomendacijų studija. NUTARTA: pritarti naujai trenerių tarybos siūlomai trenerių tarifikavimo rekomendacijų siūlymui teikti į KKSD. (Už-10, prieš -0).
Pasižiūrėjus į datas, tai gaunasi taip, kad rugpjūčio 14 dieną LDSF direktorė R.Ališauskienė (arba kita LDSF galva) į KKSD nunešė raštą , kuriuo remiantis buvo pakeisti meistriškumo rodikliai, o tik po to, tai yra rugpjūčio 17 dieną LDSF VK buvo svarstomas klausimas dėl trenerių tarifikavimo naujai pateiktų rekomendacijų. Situacija šiek tiek juokinga , sėdi (ne)kostiumuoti vyrai, (ne)diskutuoja, rankeles kilnoja, o gal ir dar ką nors, o direktorė R.Ališauskienė jau prieš kelias dienas pasirūpino tuo ,kad raštas gulėtų ant KKSD direktoriaus stalo anksčiau, kai visa tai, pirma turėjo būti svarstoma LDSF VK posėdyje.
Būtent, tame teisės akte padaryti pakeitimai,kurį patvirtino KKSD direktorius, tuo metu labiausiai naudingi buvo Panevėžio R.Sargūno sporto mokyklos ir PKKSC treneriui V.Indreliūnui ir V.Breivienei. Liepos 23-29 dienomis Vengrijos mieste Dėre (Gyor) vyko XIV Europos jaunimo vasaros olimpinis festivalis ir jame jaunoji dviratininkė A.Gedraitytė individualioje rungtyje užėmė 4 vietą. Ankstesniame galiojusiame teisės akte MP 2 sportininkui buvo galima suteikti jei Olimpiniame festivalyje užimi 1 vietą, bet kai trenerių V.Indreliūno ir V.Breivienės ugdytinė A.Gedraitytė užėmė 4 vietą , tada buvo pakeistas ir teisės aktas. Minimas teisės aktas buvo pakeistas taip ,kad tuo metu visapusiškai būtų naudingas treneriams V.Indreliūnui ir V.Breivienei, nes 3 ugdytiniams MP2 buvo suteiktas už vidutinį greitį. Be to, vykdant tą vadinama tarifikaciją,manyčiau, kad negalima taikyti teisės akto ,,atbuline tvarka'', bet Panevėžio R. Sargūno sporto gimnazijos ir Panevėžio kūno ir kultūros centro vadovai tai padarė. Žalią šviesą tam tikslui įjungė ir KKSD ,,ne sporto vadybininkė '' Gintarė Papartė, ir Panevėžio miesto savivaldybės administracijos Sporto skyriaus vedėjas Justinas Jasiukaitis.
P.S. Galbūt šis komentaras atitinkamiems asmenims nebus tas, kuriuo, jų manymu, yra siekiama apžmeiti, pažeminti garbę ir orumą?☺️   ATSAKYTI
ausr 2018-12-07 14:27:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
merginoms tikrai nera saugu but su tokiais treneriais vienas is cia minimu treneriu jo klube sportuojancioms merginoms siule seksa uz geresni aprupinima:)
taigi reikia keisti tokius trenerius!!!!!   ATSAKYTI
Vaikų teises 2018-12-07 10:49:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
O kur ziuri vaikų teises!? Juk cia minimi paaugliai, kurių psichika tokiame amžiaus etape yra lengvai pažeidžiama! .....ar cia paprasčiausiai vaikų teisėm nėra jokio biznio!?    ATSAKYTI
GAUK NEMOKAMĄ tv3.lt NAUJIENLAIŠKĮ Į SAVO PAŠTO DĖŽUTĘ:
UŽSISAKYTI

Top Video

Estas Vene - tikras žalgirietis: pamatykite, kaip žudė „Olympiacos“
DABAR RODOMA
Estas Vene - tikras žalgirietis: pamatykite, kaip žudė „Olympiacos“
DABAR RODOMA
Paskutiniai keturi „Žalgirio“ kirčiai Tel Avive – tai nuskandino „Maccabi“
DABAR RODOMA
Stebėjo paukščius, sugavo šiukšlintoją: vyras į mišką vežė atliekas
DABAR RODOMA
Kuriamas naujas planas šeimoms: žada rojų, bet, kaip bus išties?
DABAR RODOMA
Radžis sukritikavo sparčiai populiarėjantį Džeilandą
DABAR RODOMA
Tragiškas gaisras Šilutėje – ugniagesiai vos privažiavo
DABAR RODOMA
Stano siunčia žinutę apie vėžį: įsiklausyti verta visiems
DABAR RODOMA
Kaunietis sėda į teisiamųjų suolą: kūdikį spardė ir mušė
DABAR RODOMA
Naujas ginklas kovoje su šešėliu: konfiskuoti turtą bus paprasčiau
DABAR RODOMA
Dobrovolskio nužudymo byloje – blogos žinios nuteistiesiems
REKLAMA
Elektrėnų „Energija“ (Tito Pacausko nuotr.)
Lietuvos ledo ritulio pirmenybės – baigtos. Sekmadienį paskutinės finalinės serijos rungtynės baigėsi dar vienu „Energijos“ triumfu bei istoriniu šios komandos iškovotu ...
A. Jasikonio akimirka (nuotr. Organizatorių)
Sekmadienį Didžiojoje Britanijoje finišavo antrasis pasaulio motokroso čempionato etapas. Elitinėje „MXGP“ klasėje sėkmingai pasirodė Arminas Jasikonis. „Husqvarna“ motociklą ...
Kasparas Kambala (nuotr. Instagram)
Latvijos krepšinio legenda Kasparas Kambala po ilgos pertraukos sugrįžo į bokso ringą. 40-metis K. Kambala šeštadienį ringe pasirodė pirmą kartą po daugiau nei 10 metų, kai dėl ...
A. Gelažninko akimirka (nuotr. facebook.com)
Dar visai neseniai Dakaro ralyje spindėjęs lietuvis Arūnas Gelažninkas triumfavo šeštadienį Alžyre pasibaigusiame „Tuareg“ ralio maratone. Šią savaitę „Pro“ motociklininkų ...
Saulius Ambrulevičius ir Allison Reed (nuotr. SCANPIX)
Japonijos mieste Saitamoje tęsiasi pasaulio dailiojo čiuožimo čempionatas. Lietuvos pora Saulius Ambrulevičius ir amerikietė Allison Reed porinėse varžybose pateko į finalą ir ...
REKLAMA

Top Video

Estas Vene - tikras žalgirietis: pamatykite, kaip žudė „Olympiacos“
DABAR RODOMA
Estas Vene - tikras žalgirietis: pamatykite, kaip žudė „Olympiacos“
DABAR RODOMA
Paskutiniai keturi „Žalgirio“ kirčiai Tel Avive – tai nuskandino „Maccabi“
DABAR RODOMA
Stebėjo paukščius, sugavo šiukšlintoją: vyras į mišką vežė atliekas
DABAR RODOMA
Kuriamas naujas planas šeimoms: žada rojų, bet, kaip bus išties?
DABAR RODOMA
Radžis sukritikavo sparčiai populiarėjantį Džeilandą
DABAR RODOMA
Tragiškas gaisras Šilutėje – ugniagesiai vos privažiavo
DABAR RODOMA
Stano siunčia žinutę apie vėžį: įsiklausyti verta visiems
DABAR RODOMA
Kaunietis sėda į teisiamųjų suolą: kūdikį spardė ir mušė
DABAR RODOMA
Naujas ginklas kovoje su šešėliu: konfiskuoti turtą bus paprasčiau
DABAR RODOMA
Dobrovolskio nužudymo byloje – blogos žinios nuteistiesiems

TELEVIZIJA

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų