Kiek netikėtai nelengvą pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Domanto Sabonio atstovaujama Indianos „Pacers“ (14/10) ekipa, namie 96:90 (23:21, 20:24, 27:22, 26:23) palauždama Čikagos „Bulls“ (5/20).

Rungtynes komandos pradėjo apsikeisdamos galingais spurtais – „Pacers“ išsiveržė į priekį išsiveržė po atkarpos 15:0, o „Bulls“ į tai atsakė kelias minutes laimėdami 15:2 ir į ilgąją pertrauką išsinešė mažą persvarą – 45:43.

Iki pat rungtynių pabaigos Indianos klubas neturėjo didesnės nei 8 taškų persvaros, todėl rungtynių pabaigoje intrigos netrūko. Vis tik, pergalę baudų metimais įtvirtino Corey Josephas ir Daarrienas Collinsonas.

D. Sabonis savo pirmuosius taškus pelnė tik trečiajame kėlinyje. Nuo šios akimirkos lietuvis kaip reikiant įsibėgėjo ir žaidė iki pat rungtynių pabaigos be poilsio.

Jis per 28 minutes pelnė 9 taškus (4/8 dvitaškių, 1/2 baudų metimų), atkovojo 11 bei perėmė 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, 4 sykius suklydo bei 2 kartus prasižengė.

„Bulls“: Lauri Markkanenas 21 (5/13 tritaškių, 10 atk. kam.), Justinas Holiday‘us 15 (6 atk. kam.), Zachas LaVine‘as 13 (9 rez. perd.), Wendellas Carteris (13 atk. kam., 4 rez. perd.) ir Jabari Parkeris (8 atk. kam.) po 12, Cameronas Payne‘as 10.

„Pacers“: Darrenas Collisonas 23 (8 atk. kam.), Mylesas Turneris 18 (11 atk. kam., 5 blokai), Bojanas Bogdanovičius 14 (6 atk. kam.), Tyreke‘as Evansas 10 (5 klaidos), Domantas Sabonis (11 atk. kam.) ir Corey Josephas po 9.