Rusai – per žingsnį nuo pasaulio krepšinio čempionato

Nesunkią pergalę FIBA Pasaulio taurės atrankos K grupės rungtynėse iškovojo Rusijos rinktinė (6/4), savo žiūrovų akivaizdoje 81:61 (14:16, 30:12, 21:11, 16:22) nugalėjusi Čekiją (7/3).

Šeimininkai savo pranašumą įrodė dar antrajame kėlinyje, o po ilgosios pertraukos tik įtvirtino pergalę. Skirtumui tarp komandų pasiekus 30 taškų (60:30), viskas tapo visiškai aišku.

Rusijos rinktinei 17 taškų pelnė Dimitrijus Chvostovas, po 15 – Joelis Bolomboy‘us ir Dimitrijus Kulaginas (9 atk. kam., 7 rez. perd.), 13 – Vitalijus Fridzonas. T

arp čekų išsiskyrė tik 26 taškus surinkęs Jaromiras Bohačikas.

Taip rusai ne tik atsirevanšavo už anksčiau patirtą pralaimėjimą Čekijoje, bet ir itin priartėjo prie Pasaulio taurės.

Viena pergalė per likusias dvejas rungtynes su Suomijos ir Bulgarijos rinktinėmis praktiškai garantuotų rusams vietą turnyre.