Sekmadienio vakarą Anglijos „Premier” lygos 14-asis turas priartėjo prie finišo. Priešpaskutinės turo rungtynės buvo žaidžiamos Liverpulyje, kur vyko šio miesto derbis tarp „Liverpool” ir „Everton” ekipų.

Po itin klampios ir atkaklios kovos sensacingą pergalę rezultatu 1:0 (0:0) šventė nominalūs šeimininkai, „Liverpool”  klubas.

Rungtynių teisėjas prie pagrindinio laiko pridėjo 4 minutes, tačiau „Everton” sugebėjo įvartį praleisti 96-ą minutę, kai grubiai suklydo komandos vartininkas Jordanas Pickfordas.

Divokui Origi („Liverpool”) po šio nesusipratimo beliko pasiųsti kamuolį į tuščius vartus ir bėgti link savo komandos draugų švęsti itin svarbią pergalę.

Vos spėjo šeimininkai atšvęsti savo įvartį, rungtynių teisėjas iškart pranešė apie dvikovos pabaigą.

Po šios pergalės „Liverpool” futbolininkai dar labiau priartėjo prie čempionų titulą ginančių ir šiuo metu pirmoje vietoje esančių „Manchester City”.

Dabar šias komandas skiria vos 2 taškai (36 ir 38).