Futbole nutinka visko, tačiau tai, ką šią savaitę išvydo Birmingemo „Aston Vila” gerbėjai, buvo mažų mažiausiai neįtikėtina. Antros pagal pajėgumą Anglijos futbolo lygos rungtynėse buvo pelnyta 10 įvarčių, tačiau dvikova baigėsi lygiosiomis.

Birmingeme vykusi vietos „Aston Vila” ir „Nottingham forest” akistata baigėsi rezultatu 5:5 (3:3).

Pirmasis rungtynių įvartis krito dar 3-ąją minutę, o visai netrukus, 6-ąją, svečiai jau pirmavo rezultatu 0:2. Pirmasis kėlinys žiūrovams padovanojo dar 4 įvarčius ir prieš antrąją dvikovos pusę švieslentėje degė rezultatas 3:3.

Antrojo kėlinio metu „Nottingham forest” komandos žaidėjas buvo nubaustas raudona kortele ir priverstas palikti aikštę, tačiau tuo metu svečiai dar pirmavo 3:4.

75-ąją minutę į priekį pirmą kartą išsiveržė Birmingemo futbolininkai (5:4). Tiesa, persvaros išsaugoti ilgai nepavyko ir 82-ą minutę rezultatas vėl tapo lygus 5:4.

Per likusį laiką abi komandos turėjo dar bent kelias progas išplėšti pergalę, tačiau to padaryti nepavyko.

„Aston Vila” šiuo metu rikiuojasi 10-oje vietoje, o „Nottingham forest” artėja prie patekimo į aukštesnį divizioną ir užima 5-ą vietą.