14
Rungtynių akimirkos (nuotr. SCANPIX)

Italai jau trina rankomis po 70:65 pergalingai pasibaigusių rungtynių prieš Lietuvą - ji praktiškai atvėrė duris į 2019 metų pasaulio pirmenybes Kinijoje. Pergalė saldi ri dėl to, kad ji pasiekta prieš seniai įveiktus lietuvius.

14

„Italija viena pėda Kinijoje! Nugalėtas „juodasis žvėris“ Brešoje“, – skelbia it.europsrt.com.

Italai skaičiuoja, kad dabar jų rinktinei užtenka sekmadienį išvykoje įveikti Lenkiją, kad būtų visiškai tikri dėl dalyvavimo pasaulio čempionate, kuriame nežaidė nuo pat 2006 metų.

Vis tik ir dabar Italijos rinktinė yra patogiai įsitaisiusi ir beveik garantuota dėl kelialapio į Kiniją, nors ir pralaimėtų likusias trejas atrankos varžybas J grupėje.

„Tai buvo neįtikėtinai svarbi pergalė. Brešoje įveiktas lietuviškasis tabu - juodasis žvėris priverstas pirmą kartą nusilenkti atrankos varžybose“, – rašo „La Gazetta dello Sport“.

Lietuviai Italijoje atrodė bejėgiai po krepšiais – nors kovą dėl aštokusių kamuolių pralaimėjo 36:40, bet varžovams leido puolime nusiimti 22 kamuolius.

Vis tik „La Gazetta dello Sport“ išskiria ketvirto kėlinio pradžią, kai mūsiškiai pirmas penkias minutes nepelnė taškų ir rezultatas iš lygaus (53:53) virto į septynių taškų deficitą (53:60).

„Lietuviai kažkur prapuolė penkioms minutėms ir italai surengė lemiamą spurtą“, – konstatuoja jie.