23
PSG – „Liverpool“ rungtynių akimirka (nuotr. SCANPIX)

Trečiadienio vakarą UEFA Čempionų lygoje sužaistos likusios penkto turo rungtynės.

23

Pagrindinėje dienos akistatoje Paryžiaus „Saint Germain“ futbolininkai namuose 2:1 palaužė „Liverpool“ klubą.

Anglijos atstovus jau 13 minutę nubaudė Juanas Bernatas, pasinaudojęs sumaištimi Liverpulio komandos baudos aikštelėje (1:0).

37 min. stadiono šeimininkai pelnė antrąjį įvartį. Kylianas Mbappe kontratakos metu atliko puikų perdavimą Edisonui Cavani.

Urugvajiečio smūgį iš kelių metrų atrėmė vartininkas, tačiau šalia buvęs Neymaras užtikrintai pasiuntė kamuolį į vartus (2:0).

26-erių metų puolėjas tapo daugiausiai šiame turnyre įvarčių pelniusiu brazilu.

Prieš pat pirmo kėlinio pabaigą „Liverpool“ atgijo viltis. Baudos aikštelės kampe PSG futbolininkas Angelis Di Maria pargriovė Sadio Mane.

11 metrų baudinį mušęs Jamesas Milneris nepaliko jokių šansų Gianluigi Buffonui (2:1).

Kitose C grupės rungtynėse „Napoli“ klubas savo žiūrovų akivaizdoje 3:1 įveikė Belgrado „Crvena Zvezda“ ekipą.

Italijos ekipos gretose pasižymėjo Marekas Hamšimas (11 min.) ir Driesas Merfensas (33, 55 min.).

Svečiams paguodos įvartį mušė El Fardou Ben Nabouhane (57 min.).

Prieš paskutinį turą C pogrupyje pirmauja 9 taškus per penkerias rungtynes surinkęs „Napoli“ klubas. Antroje vietoje PSG (8 tšk.), „Liverpool“ (6 tšk.) žygiuoja treti.

Paskutinėje grupės vietoje esantys Belgrado futbolininkai (4 tšk.) jau prarado visus teorinius šansus prasibrauti į atkrintamąsias varžybas.