Sekmadienį „Betsafe–LKL“ čempionate svarbią ir įtikinamą pergalę Klaipėdoje iškovojo Vilniaus „Rytas“ (8/2).

Pavydėtiną taiklumą demonstravę vilniečiai išvykoje rezultatu 93:78 įveikė Klaipėdos „Neptūną“ (9/2).

Pilnai „Švyturio” areną užpildę klaipėdiečiai trečiojo kėlinio metu buvo priversti stebėti „Neptūno” triuškinimą. „Rytas“ trečią ketvirtį laimėjo 27:14 ir įgijo 18 taškų (55:73) pranašumą.

Lemiamame kėlinyje Kazio Maksvyčio auklėtiniai nepasidavė ir kovojo dėl kiekvieno aikštės centimetro, tačiau vėlyvų pastangų neužteko.

Likus penkioms minutėms komandas skyrė 10 taškų (69:79), tačiau netrukus Eimantas Bendžius smeigė du tritaškius ir palaidojo šeimininkų viltis iškovoti pergalę.

„Rytas” dvitaškius mėtė net 75 proc. taiklumu. Vilneičiai pataikė 22 metimus iš 29 bandymų. Ne ką blogiau sekėsi ir iš tolimesnės distancijos. Sostinės klubas pataikė 12 iš 23 tritaškių (53 proc.).

D. Adomaičio auklėtiniai suklydo net 23 kartus, tačiau nuo pat pirmojo teisėjo švilpuko Klaipėdoje „Rytas” demonstravo kokybiškesnį žaidimą nei šeimininkai.

Vilniečiams puikiai sekėsi stabdyti Klaipėdos komandos vidurio puolėją Jerai'ų Grantą. Jis pelnė 13 taškų, tačiau lemiamu metu laisvų metimų neturėjo.

Dar vienas puikias rungtynes sužaidė vėl save atradęs Arnas Butkevičius. Jis surinko dvigubą dublį – pelnė 17 taškų ir atkovojo 10 kamuolių.

„Neptūnas“: Kyle'as Weaveris 18 (5/6 dvitaškiai, 5 rez. perd.), Jerai'us Grantas 13 (6/8 dvitaškiai), Lorenzo Williamsas ir Paulius Dambrauskas po 10.

„Rytas“: Arnas Butkevičius 17 (10 atk. kam.), Rokas Stipčevičius 14, D.J.Seeley 13 (9 rez. perd.), Mindaugas Girdžiūnas, Dominique'as Suttonas (5 kl.) ir Eimantas Bendžius (4/6 tritaškiai) po 12.