Lietuvio Donato Motiejūno atstovaujamos Šandogo „Golden Stars“ pergalių serija nutrūko. Begalinių kauniečio pastangų neužteko – išvykos rungtynėse Šandogo komanda neprilygo Guangdžou „Long-Lions“ ekipai.

Guangdžou mieste vykusi dvikova baigėsi šeimininkų pergale 94:80.

D. Motiejūnas žaidė kaip niekad universaliai. Jis aikštelėje praleido 37 minutes, per kurias pelnė 20 taškų, atkovojo 7 kamuolius, 4 kartus kamuolį perėmė, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 2 varžovų metimus.

Apmaudu, kad tokį lietuvio pasirodymą aptemdė itin prastai „Golden Stars” sužaistas pirmasis kėlinys, kurį svečiai pralaimėjo 17:30.

„Long-Lions“: Kyle'as Foggas 31 (12 atk. kam.), Marreese'as Speightsas 28, Zhangas Yongpengas 11.

„Golden Stars“: Donatas Motiejūnas 20 (7 atk. kam., 6 rez. perd.), Zhangas Qingpengas 17, Wu Nanas 13.