Jono Valančiūno atstovaujama Toronto „Raptors“ (12/4) Nacionalinėje krepšinio lygoje (NBA) patyrė trečią nesėkmę iš eilės. Naktį iš penktadienio į šeštadienį Toronto klubas pralaimėjo Bostone

„Raptors” išvykoje po pratęsimo 116:123 (27:30, 25:24, 30:24, 25:29, 9:16) nusileido Kyrie Irvingo vedamai Bostono „Celtics“ (9/6) komandai.

Vien per paskutines 8 ketvirtojo kėlinio minutes Kyrie Irvingas surinko 17 taškų ir išplėšė savo komandai pratęsimą. Jo metu amerikietis ir toliau rungtyniavo sėkmingai, o viso Irvingas pelnė 43 taškus.

Tai buvo rezultatyviausias krepšininko pasirodymas šiame NBA sezone.

J. Valančiūnas žaidė 19 minučių. Per šį laiką lietuvis pelnė 11 taškų ir sugriebė 5 kamuolius. Taip pat blokavo vieną metimą ir atliko vieną rezultatyvų perdavimą.

„Celtics“: Kyrie Irvingas 43, Jaysonas Tatumas 21, Gordonas Haywardas 15, Alas Horfordas (9 atk. kam.) ir Marcusas Morrisas (7 atk. kam.) po 11.

„Raptors“: Kawhi Leonardas 31 (15 atk. kam.), Serge'as Ibaka 21, Pascalis Siakamas 16, Kyle'as Lowry 14.