Itin skaudžiai paskutinių sekundžių dramą Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pralaimėjo Toronto „Raptors“ (12/3) klubas.

Jono Valančiūno atstovaujama Toronto ekipa savo žiūrovų akivaizdoje 104:106 (31:26, 34:27, 23:24, 16:29) nusileidęs Detroito „Pistons“ (7/6) komandai.

Prieš lemiamą ketvirtį „Raptors“ dar pirmavo 88:77, tačiau ketvirtasis kėlinys nesusiklostė.

Likus žaisti 1,2 sekundės atrodė, kad komandos keliaus į pratęsimą, tačiau pergalingą metimą pataikė svečių gynėjas Reggie Bullockas.

Valančiūnas rungtynes pradėjo starto penkete ir aikštelėje praleido 27 minutes. Per šį laiką lietuvis pelnė 14 taškų (6/11 dvitaškių), atkovojo 6 kamuolius ir blokavo metimą.

„Pistons“ klube šiuo metu dirba dar praėjusiais metais Toronto komandą strategavęs Dwane'as Casey. Tai jam tapo savotišku revanšu prieš buvusį klubą

„Pistons“: Blake‘as Griffinas 30 (12 atk. kam.) Langstonas Galloway‘us ir Reggie Jacksonas po 13, Stanley Johnsonas 12, Andre Drummondas 11.

„Raptors“: Kawhi Leonardas 26 (10/16 dvit.) Gregas Monroe ir Pascalis Siakamas po 17, Jonas Valančiūnas ir Kyle‘as Lowry po 14.