Domantas Sabonis jautė čiurnos skaumus ir galėjo nežaisti rungtynių su Hjustono „Rockets“ (5-7), bet galiausiai pasirodė aikštėje, kurioje sunkiai sulaikomas buvo Jamesas Hardenas.

Gynėjo tempiami šeimininkai įrodė pranšumą prieš Indianos „Pacers“ (8-6) vyrus – 115:103 (32:31, 44:23, 26:27, 13:22).

D. Sabonis aikštėje praleido 22 minutes, per jas pelnė 11 taškų (4/4 dvit., 3/6 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo vieną metimą, 4 kartus suklydo ir tris kartus prasižengė.

Visas pražangas lietuvis susirinko vos žengęs į aikštę pirmame kėlinyje, per dviejų minučių atkarpą. Tai kiek išmušė jį iš vėžių ir apkarpė žaidimo laiką.

„Rockets“ klubą į pergalę tempęs J. Hardenas pelnė net 40 taškų (1/2 dvit., 8/18 trit., 14/15 baud). Jis taip pat atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 7 kamuolius, bet kamuolį prarado net devynis sykius.

Jam puikiai padėjo Chrisas Paulas, surinkęs 26 taškus. „Rockets“ vertėsi be Carmelo Anthony, kuris jau turėjo rimtą pokalbį su ekipos vadovais ir gali būti atleistas.

„Pacers“ ekipai Victoras Oladipo pelnė 22 (10 atk. kam., 7 rez. perd.), Bojanas Bogdanovičius 20 taškų.