Lietuvos A lygos čempionatas pasibaigė čempionais tapusios Marijampolės „Sūduvos“ pralaimėjimu, kurį ji savo namuose patyrė prieš Vilniaus „Žalgirį“ rezultatu 1:2.

Pirmasis rungtynių įvartis buvo pelnytas pačioje rungtynių pradžioje, kai sužaidus vos penkias minutes nuo virpsto atsimušęs kamuolys nukrito po Sauliaus Mikoliūno kojomis ir šis nieko nelaukdamas nukreipė kamuolį į tuščius vartus.

Rezultatas tapo lygus 80-ą minutę, kai Julius Kasparavičius pasinaudojo nesėkmingu Slavko Blagojevičiaus bandymu išmušti kamuolį iš baudos aikštelės ir likęs laisvas tiksliu smūgiu nuginklavo Armantą Vitkauską – 1:1.

Pačioje rungtynių pabaigoje pergalę vilniečiams dovanojo Domantas Šimkus, kuris 90-ą minutę atliko įspūdingą šūvį į viršutinį vartų kampą – 2:1.

Tai buvo jau ketvirta vilniečių pergalė prieš „Sūduvą“ šiame sezone.

Trys pergalės pasiektos A lygoje, viena – LFF taurėje. „Sūduva“ šiame sezone surinko 77 taškus ir dar priešpaskutiniame ture užsitikrino čempionų titulą, tuo tarpu 75 taškus surinkęs „Žalgiris“ liko antroje vietoje.

Trečioje vietoje dėl geresnio tarpusavio rungtynių rezultato finišavo „Trakų“ (51 tšk) futbolininkai, paskutinėse rungtynėse išvykoje 5:1 sutriuškinę Klaipėdos „Atlantą“ (24 tšk.)

Ketvirtą poziciją užėmė Kauno „Stumbras“ (51 tšk.), laikinosios sostinės derbyje 2:1 įveikęs „Kauno Žalgirį“ (39 tšk.).