„Rytas“ mačo pabaigoje išnešė sveiką kailį iš Prienų

vilniečių naujokas debiutavo tragiškai

Vilniaus „Rytas“ (7-2) grįžo į pergalių kelią. Dainiaus Adomaičio auklėtiniai svečiuose po atkaklios kovos 81:71 (22:19, 18:15, 16:16, 25:21) palaužė Prienų „Skycop“ (4-6).

Į pergalę vilniečius vedė 18 taškų įmetęs Arnas Butkevičius. Pralaimėtojų gretose išsiskyrė tiek pat taškų pelnęs Martynas Gecevičius.

Prieniškiai viso susitikimo metu atkakliai kabinosi į varžovų atlapus ir ketvirtojo kėlinio viduryje netgi išsiveržė į priekį 61:58. Likus žaisti vos dvi minutes „Skycop“ atsilikinėjo tik 69:72.

Vis dėlto tuomet Arnas Butkevičius perėmė labai svarbų kamuolį ir išprovokavęs nesportinę varžovų pražangą įmetė baudos metimą (73:69).

Netrukus D.J. Seeley pridėjo tritaškį su pražanga (77:69) bei taip užtikrino „Rytui“ pergalę.

Debiutavęs „Ryto“ naujokas Rokas Stipčevičius per 15 minučių prametė tris tritaškius, dvitaškį, atliko rezultatyvų perdavimą, 2 kartus suklydo, tiek pat sykių prasižengė ir surinko minus 7 naudingumo balus.

„Skycop“: Martynas Gecevičius 18 (4/12 trit.), Darjušas Lavrinovičius 12 (6/7 dvit.), Gintaras Leonavičius 8.

„Rytas“: Arnas Butkevičius 18 (5/7 dvit.), D.J. Seeley 17 (4/4 dvit., 2/3 trit.), Martynas Echodas 14 (5/8 dvit.).