Mindaugas Kuzminskas sužaidė vienas blogiausių karjeros rungtynių, o Milano „Olimpia“ (4-2) namie nusileido Eurolygoje toliau neklumpančiai Maskvos CSKA (6-0).

Rusai svečiuose lietuvių ekipą palaužė rezultatu 90:85 (16:21, 24:20, 23:25, 27:19).

„Olimpia“ trečio kėlinio pabaigoje pirmavo 64:51, bet CSKA po minutės pertraukėlės laimėjo atkarpą 10:0 ir perėmė rungtynių vadžias į savo rankas.

Kaip diena ir naktis skyrėsi lietuvių pasirodymas. Artūras Gudaitis ir vėl buvo puikus ir per 24 minutes pelnė 16 taškų (5/8 dvit., 6/9 baud.), atkovojo 7 kamuolius, blokavo du metimus ir surinko 21 naudingumo balą.

Tuo tarpu Mindaugas Kuzminskas aikštėje praleido 12 minučių, bet per jas surinko net minus 11 naudingumo balų. Taškų nepelnęs puolėjas prametė du dvitaškius. tritaškį, 3 kartus suklydo, užsidirbo bloką ir prasižengė keturis kartus.

„Olimpia“ ekipai Vladimiras Micovas pelnė 24 taškus, Mike’as Jamesas pridėjo 16 (5/10 dvit., 1/9 trit.) ir 12 rezultatyvių perdavimų.

CSKA klubui Cory Higginsas surinko 23, Nando de Colo 18, Willas Clyburnas 14 taškų.