Turino „Juventus” komandos gerbėjai jau skaičiavo paskutines rungtyniu minutes ir traukė pergalės dainas, kai netikėtai užsikūrusi „Manchester United” mašina pervažiavo Cristiano Ronaldo vedamą vienuolikę ir vos per 4 minutes pasiekė sensacingą pergalę.

Svečiai iš Mančesterio bene viso futbolo pasaulio nuostabai rezultatu 2:1 nugalėjo tituluotą ir žvaigždžių perpildytą „Juventus” ekipą, o begalinio džiaugsmio nepasikuklino pademonstruoti ir „Man Utd” treneris Jose Mourinho.

Portugalas vos nuaidėjus paskutiniam rungtynių teisėjo švilpukui išraiškingai priglaudė savo ranką prie ausies ir sarkastiškai besišypsodamas tarsi klausė visų „Allianz” stadione susirinkusių gerbėjų: „Ką pasakysite dabar? Kas čia nugalėjotas?".

J. Mourinho tokį gesta demonstravo bent kelioliką sekundžių. Strategas kaipmat susilaukė milžiniško pasipiktinimo (stadionas talpina per 40 tūkst. žiūrovų) ir buvo piktdžiugiškai nušvilptas.

Ištikimiausi ir aršiausi „Juventus” gerbėjai į aikštę, link trenerio, pradėjo metyti įvairius po ranka pasisitaikiusius smulkius daiktus, todėl „raudonųjų velnių” vairininkas buvo skubiai išlydėtas apsaugos darbuotojų.

Po rungtynių vykusioje spaudos konferencijoje portugalas pripažino, kad savo elgesiui pasiteisinimų ieškoti neverta, tačiau atkeršyti vietiniams sirgaliams taip pat buvo dėl  ko.

Pats save J. Mourinho, kaip įprasta, spėjo pavadinti didžiausiu profesionalu ir teigė besididžiuojantis savo auklėtinių pasirodymu.

„Aš esu profesionalas. Atvykau čia atlikti savo darbo ir nieko daugiau. Savo darbą atlikau, mes laimėjome.

Sirgaliai mane, mano šeimą ir Milano „Inter” (buvusią trenerio komandą – aut. past.) įžeidinėjo visas 90 minučių, todėl pasibaigus dvikovai norėjau parodyti, kad noriu juos girdėti dar garsiau”, – teigė žymusis treneris.

Jis pridūrė, kad taip elgtis profesonalams nederėtų.

„Nenorėjau nieko įžeisti. Dabar galiu pasakyti, kad galbūt taip elgtis nereikėjo. Būdamas šalto proto taip daręs nebūčiau.

Gerbiu visus Turino komandos žaidėjus ir trenerį, bet leiskite pasakyti, kad labai didžiuojuosi ir savo vyrais”, – nurimęs kalbėjo J. Mourinho.

Po pergalės trečiadienį „Manchester United” (7 tšk) sutvirtino savo pozicijas kovoje dėl patekimo į atkirntamųjų varžybų etapą. Tiesa, jie vis dar yra antroje H grupės vietoje. Pirmąją vietą išlaikė „Juventus” (9 tšk).