Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate antradienio naktį Lietuvos laiku sužaistos devynios rungtynės.

Čempionų titulą ginantys Oklando „Golden State Warriors“ (10/1) krepšininkai namuose 117:101 (29:31, 29:27, 34:15, 25:28) įveikė Memfio „Grizzlies“ (5/4).

Po dviejų kėlinių rezultatas dar buvo lygus, tačiau aikštelės šeimininkai visus mačo reikalus sutvarkė po ilgosios pertraukos.

„Warriors“ sezono startas 10/1 – antras geriausias klubo istorijoje. Prieš trejus metus ekipa sezoną pradėjo 24 pergalėmis iš eilės.

„Warriors“: Klay Thompsonas 27 (8/14 dvit.), Kevinas Durantas 22 (7/10 dvit., 8/8 baudos, 6 atk. kam., 6 rez. perd.), Stephenas Curry 19 (6/17 metimai, 7 rez. perd.), Alfonzo McKinnie 14, Quinnas Cookas 13.

„Grizzlies“: Dillonas Brooksas 18, Shelvinas Mackas ir Jarenas Jacksonas po 15, Garrettas Temple’as 13, Mike’as Conley 9, Marcas Gasolis (10 atk. kam., 9 rez. perd.) ir MarShonas Brooksas po 8.

Tuo metu Oklahomos „Thunder“ (5/4) ekipa namuose po atkaklios kovos 122:116 (36:28, 26:35, 38:23, 22:30) įveikė Naujojo Orleano „Pelicans“ (4/6) krepšininkus.

Nugalėtojams pergalę kaip reikiant apkartino komandos lyderio Russello Westbrooko trauma.

„Thunder“ ekipos žvaigždė trečio kėlinio viduryje kovodamas po krepšiu susižeidė kairiąją čiurną ir į rūbinę pasekė tik su komandos draugų pagalba.

„Thunder“: Paulas Geroge'as 23 (4/10 tritaškiai, 8 rez. perd., 4 per. kam.), Dennisas Schroderis 22, Stevenas Adamsas 18 (8 atk. kam.), Russellas Westbrookas 17 (7 atk. kam., 9 rez. perd.).

„Pelicans“: Juliusas Randle'as 26 (8/8 dvitaškiai), Jrue Holiday'us 22 (14 rez. perd.), Anthony Davisas 20 (7/19 dvitaškiai, 8 atk. kam.), Nikola Mirotičius 16 (1/5 tritaškiai).