A lygoje pirmaujanti Marijampolės „Sūduvos“ komanda stabtelėjo po penkių pergalių serijos. Sekmadienį sūduviečiai svečiuose neįveikė „Kauno Žalgirio“ komandos – 1:1.

Kauno NFA stadione vykusias rungtynes abi komandos pradėjo aktyviai, tačiau pavojingų epizodų ilgai nesisekė sukurti nei vieniems, nei kitiems.

Kauniečiai pirmame kėlinyje nesunkiai atremdavo čempionų atakas. Gynėjai perimdavo beveik visus kamuolius, siųstus į baudos aikštelę iš krašto. O tolimi svečių smūgiai būdavo netikslūs. Tuo metu apsigynę Kauno žalgiriečiai kartais suregzdavo pavojingas kontratakas.

Antrą kėlinį agresyviau pradėjo „Sūduvos“ futbolininkai, nes esamas rezultatas jų netenkino.

Į priekį Marijampolės komanda išsiveržė 61 minutę. Tuomet Vaidas Slavickas tolimu perdavimu priekyje surado Guilhermę Finklerį ir brazilas stipriu smūgiu pasiuntė kamuolį į vartus.

Po įvarčio sūduviečiai stengėsi sulėtinti žaidimo spartą ir buvo nubausti. „Kauno Žalgiris“ išlygino rezultatą po efektingos kombinacijos 76 minutę. Sulaukęs Joao Figueiredo perdavimo, įvartį iš kairiojo krašto pelnė Ilja Kalpačiukas – 1:1.

Rungtynių pabaigoje „Sūduva“ kilo į lemiamą šturmą. Po Aleksandro Živanovičiaus smūgio į vartus skriejusį kamuolį paskutinę akimirką atmušė kauniečių gynėjas. Vėliau patogioje situacijoje atsidūręs Danielis Offenbacheris tiesiog nepataikė į vartus. O po Gersono Acevvo smūgio kamuolys atsimušė į skersinį.

Nepaisant marijampoliečių aktyvių bandymų išplėšti pergalę, rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1, o skirtumas tarp „Sūduvos“ ir Vilniaus „Žalgirio“ vėl sumažėjo iki 3 taškų, nes pastarieji trečiu bandymu pagaliau įveikė „Trakus“ - 1:0.

Dvikova žalgiriečiams prasidėjo sėkmingai. Louisas Ogana atitrūko nuo pirmą kartą „Trakų“ ekipoje vidurio gynėjo pozicijoje žaidusio Aleksandro Levšino ir išprovokavo Justino Januševskio pražangą baudos aikštelėje.   Prie 11 metrų atžymos stojo pats legionierius iš Nigerijos ir tiksliu smūgiu pelnė savo 10-ąjį įvartį šiame sezone.   Vėliau komandos žaidė atsargiai, tačiau per paskutines 15 pirmo kėlinio minučių iniciatyvą perėmė „riteriai“. Vis dėlto „Žalgiris“ sėkmingai gynėsi ir trečiame mače iš eilės negavo įvarčio „į rūbinę“.   Po pertraukos žalgiriečiai ir toliau skyrė daugiau dėmesio gynybai, ieškodami gerų galimybių kontratakoms.   L. Ogana laiku atliko perdavimą Tomašui Šimkovičiui, šis prasiveržė arčiau vartų, bet pataikė į virpstą. Savo ruožtu „Trakai“ pavojingai atakavo standartinės padėties metu, kai arti tikslo buvo po keitimo aikštėje pasirodęs Kevinas Ntika Bondombe.