41
Rungtynių akimirkos (nuotr. SCANPIX)

Antradienio vakarą UEFA Čempionų lygoje „Manchester United“ pratęsė savo nesėkmingą laikotarpį ir dar kartą pralaimėjo. Tiesa, Mančesterio komanda turėjo pripažinti itin pajėgių Italijos čempionų – Turino „Juventus“ – pranašumą, tačiau progos pasisakyti apie blankų ekipos žaidimą nepraleido ir buvę klubo žaidėjai.

41

Trenerio Jose Mourinho auklėtiniai svečiams iš Turino nusileido minimaliu rezultatu 0:1 (0:1).

Nors pirmasis ir vienintelis rungtynių įvartis krito 17-ąją minutę (pasižymėjo Paulo Dybala), per likusį laiką „Man Utd“ prie varžovų vartų realių progų išlyginti rezultato taip ir nesukūrė.

Kartą „raudonųjų velnių“ saugas Paulis Pogba sudrebino vartų konstrukciją, tačiau tai buo viskas, ką gausiai „Old Trafford“ stadione susirinkusiems gerbėjams „padovanojo“ šeimininkai.

Nuosekliai savo buvusio klubo žaidimu besidomintis Paulas Scholes'as vos pasibaigus dvikovai pažėrė kritikos treneriui J. Mourinho.

„Svečiai mūsų komandą pranoko kiekviename aikštės centimetre. Norėčiau išskirti Paulo Dybala, kuris rungtyniavo puikiai. Tiesa, pagyrų nusipelnė visa „Juventus“ komanda. Jie parodė aukšto lygio žaidimą rugtyniaudami išvykoje prieš tikrai didžiulį klubą. Nors, tas klubas nebe toks didis, koks buvo anksčiau“, – sakė P. Scholes'as.

Britas taip pat pridūrė, kad „Man Utd“ žaidėjai beveik visos dvikovos metu atrodė sunerimę ir nežinojo, kokius sprendimus priimti.

„Kiekvieną kartą, kai šeimininkai buvo su kamuoliu, jie atrodė pasimetę. Negi J. Mourinho gali džiaugtis tokiu komandos žaidimu? Galbūt. Mes nežinome. Kai tenka stebėti tokį komandos pasirodymą, nori nenori esi šiek tiek sutrikęs“, – kritikos negailėjo buvęs Mančesterio komandos lyderis.

Buvęs Anglijos rinktinės ir „Mancheter United“ vidurio gynėjas Rio Ferdinandas buvo dar griežtesnis. Jis aikštėje matė dvi komandas: vaikus iš Mančesterio ir vyrus iš Turino.

„Šios rungtynės per daug nesiskyrė nuo viso šio sezono. Jei reiktų reziumuoti dvikovą, manyčiau, kad vyko dvikova tarp tvirtų vyrų ir kamuolį besivaikančių vaikų.

Tokioje atmosferoje norėjome matyti visiškai kitokį žaidimą. Svečių forma ir agresyvus žaidimas darė daug problemų mūsų  žaidėjams ir tai yra faktas. Pirmajame kėlinyje šeimininkai rungtyniavo be energijos“, – komentavo R. Ferdinandas.

Tai buvo pirmoji „Manchester United“ nesėkmė Čempionų lygoje, tačiau J. Mourinho auklėtiniai per paskutines 7 rungtynes pergalės skonį jautė vos kartą.