41
Rungtynių akimirkos (nuotr. SCANPIX)

Cristiano Ronaldo sugrįžo į Mančesterį ir „Old Trafford“ stadioną, kuriame UEFA Čempionų lygos H grupės mače Turino „Juventus“ šeimininkus „Manchester United“ futbolininkus įveikė 1:0 (1:0).

41

Italijos čempionai dominavo beveik viso mačo metu, o pergalę jiems atnešė Paulo Dybala įvartis 17-ąją minutę.

Realiausią progą išlyginti rezultatą „ManUtd“ turėjo 75-ąją minutę, kai virpstą galingu smūgiu sudrebino Paulis Pogba.

Jau ketvirtą mačo minutę į aikštę įbėgo sirgalius, norėjęs paspausti ranką C. Ronaldo. Vyrą ant žemės pargriovė apsaugos darbuotojai, bet gražų poelgį pademonstravęs 33-ejų portugalas pats priėjo prie aistruolio ir sumušė su juo rankomis.

Po šios pergalės „Juventus“ po trejų rungtynių turi 9 taškus ir tvirtai pirmauja H grupėje. Tuo tarpu „ManUtd“ turi 4 taškus ir žengia antras.

F grupėje „Manchester City“ išvykoje 3:0 (2:0) nugalėjo Donecko „Shaktar“. Įvarčius mušė Davidas Silva (30 min.), Aymericas Laporte (35 min.) ir Bernardo Silva (71 min.).

Kitame šios grupės mače užfiksuota šešių įvarčių drama ir lygiosios tarp Liono „Olympique“ bei „Hoffeinheim“ – 3:3 (1:1).

Prancūzams įvarčius mušė Bertrandas Traore (27 min.), Tanguy’us Ndombele (59 min.) ir Memphis Depay’us (67 min.).

Vokiečiams du įvarčius pelnė Andrejus Kramaričius (33 ir 47 min.), o lemtingą smūgį atliko ir tašką komandai išplėšė Joelintonas (90+2 min.).

„Manchester City“ su šešias taškais tapo grupės lyderiu, „Lyon“ su penkiais žengia antras.

G grupėje Madrido „Real“ namie 2:1 (1:0) įveikė Pilzeno „Viktoria“. Įvarčiais nugalėtojų gretose pasižymėjo Karimas Benzema (11 min.) ir Marcelo (56 min.). Svečių komandoje pasižymėjo Patrikas Hrosovskis (79 min.).