Šią vasarą į Los Andželo „Lakers“ klubą persikėlęs Lebronas Jamesas niekaip nesugeba atvesti savo komandos pirmosios pergalės link.

Šį rytą Lietuvos laiku Kalifornijos klubas namuose 142:143 (26:40, 34:25, 36:34, 32:29, 14:15) po pratęsimo nusileido San Antonijo „Spurs“ ekipai ir naują NBA sezoną pradėjo trimis pralaimėjimais iš tiek pat galimų.

LeBronas Jamesas tritaškiu metimu ketvirtojo kėlinio pabaigoje išplėšė pratęsimą, tačiau papildomos atkarpos metu puolėjas prametė du svarbius baudos metimus ir dvitaškį su sirena, kuris galėjo būti pergalingas.

Lengviausiu krepšinio elementu įvardinami baudų metimai niekada nebuvo stiprioji L.Jameso pusė

NBA analitikai paskaičiavo, jog nuo praėjusio sezono per paskutines 15 sekundžių jis pataikė tik 10 baudų iš 21, kai tuo metu komandas skyrė vienas taškas.

„Mes turėjome šansą. Pirmavome šešiais taškais pratęsime likus žaisti mažiau nei minutei. Ir nesustabdėme varžovų... aš pramečiau du baudos metimus ir tai yra nepateisinama. Tada jie pataikė dvitaškį, o aš nepataikiau“, - sakė L.Jamesas.

Tai pirmas kartas nuo antrųjų Lebrono karjeros metų, kai Karaliaus atstovaujamas klubas pralaimėjo pirmąsias trejas sezono rungtynes, tačiau Los Andželo „Lakers“ žvaigždė to per daug nesureikšmina.

„Tai tik procesas. Viskas bus gerai. Čia atvykdamas žinojau, kad mes nebūsime iš karto dominuojantys. Tiesiog reikia laiko ir darbo“, - tvirtino L.Jamesas.