Sekmadienio vakarą aukščiausioje Anglijos futbolo „Premier“ lygoje buvo žaidžiamos vienerios 9-ojo turo rungtynės. Liverpulyje vietos „Everton“ priėmė svečius iš Londono, „Crystal Palace“ ekipą. Po inirtingos dvikovos pergalę rezultatu 2:0 (0:0) šventė šeimininkai.

Rungtynės prasidėjo gynybiniu futbolu, komandos kovojo dėl iniciatyvos, tačiau realių progų pasižymėti pirmajame kėlinyje ekipoms sukurti nepavyko. Po pirmojo kėlinio (0:0) tapo aišku, kad nugalėtoją šįvakar lems vos keli sėkmingi epizodai antroje rungtynių pusėje.

Antrasis kėlinys vyko aktyviau, svečiai iš Londono mušė 11 metrų baudinį, tačiau jo 59-ą rungtynių minutę nepavyko realizuoti L. Milivojevičiui.

Liverpulio komandos treneris atliko du keitimus, kurie vėliau atnešė „Everton“ komandai pergalę. 82-ąją minutę aikštelėje pasirodęs D. Calvert-Lewinas pirmąjį rungtynių įvartį pelnė vos po 5 minučių (1:0).

Dar po kelių akimirkų, 89-ąją minutę rezultatą padvigubino C. Tosunas (2:0). Jis aikštelėje pasirodė 67-ą rungtynių minutę.

Po šios pergalės „Everton“ su 15 taškų pakilo į 9-ą turnyrinės lentelės vietą, o „Crystal Palace“ dar vienas pralaimėjimas neleidžia pakilti aukščiau 15-osios vietos (7 taškai).

„Premier“ lygoje lyderiauja „Manchester City“ ir „Liverpool“ komandos.