Sekmadienio popietę aukščiausioje Lietuvos futbolo lygoje buvo žaidžiamos dvejos rungtynės, kuriose neakivaizdžiai santykius aiškinosi dvi pajėgiausios šalies komandos. Joms sekėsi skirtingai – „Žalgiris“ sužaidė lygiosiomis, o „Sūduva“ iškovojo dar vieną pergalę.

Vilniuje, Lietuvos futbolo federacijos (LFF) stadione, vyko derbis tarp sostinės „Žalgirio“ ir „Trakų“ ekipų. Permainingoje kovoje pergalę iškovoti galėję vilniečiai pačioje rungtynių pabaigoje visgi praleido įvartį ir dvikova baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2 (0:1).

Nominalūs dvikovos svečiai, „Trakų“ futbolininkai, pirmojo kėlinio metu kantriai gynėsi ir laukė savojo šanso, kol galiausiai 45-ąją minutę pirmą rungtynių įvartį iš kelių metrų pelnė D. Kazlauskas (0:1).

Antrajame kėlinyje iniciatyvą visiškai perėmė „Žalgiris“. Kelias puikias progas pasižymėti iššsvaistę vilniečiai išlyginamąjį įvartį pelnė 58-ą minutę, kai 11 metrų baudinį sėkmingai realizavo L. Antalis (1:1).

Šeimininkų dominavimas aikštėjė augo ir 69-ą rungtynių minutę tas pats rumunas L. Antalis persvėrė dvikovos rezultatą (2:1). Kai atrodė, kad sostinės klubas iškovos itin svarbią pergalę, savų argumentų pažėrė ir „Trakai“. 88-ąją minutę smūgiu galva rezultatą išlygino E. Osipovas (2:2).

Per likusį laiką komandos realių progų išplėšti pergalę neturėjo. Tiesa, kartą į skersinį smūgiavo vienas „Žalgirio“ legionierių, tačiau smūgis didelio pavojaus vartininkui, ko gero, nebūtų sukūręs.

Kita „A lygos“ dvikova vyko Jonavoje, kur vietos „Jonava“ priėmė Marijampolės „Sūduvos“ iššūkį. Tiesa, garbingai kovoję šeimininkai vistik turėjo pripažinti marijampoliečių pranašumą. Dvikova baigėsi rezultatu 1:2 (0:1).

Pirmą „Sūduvos“ įvartį pirmojo kėlinio pabaigoje, 45-ą minutę, pelnė čilietis G. Acevedo (0:1).

Iškart po ilgosios pertraukos, 48-ą dvikovos minutę, rezultatą išlygino V. Armanavičius (1:1). Tiesa, rezultatas lygus išliko tik dvidešimt minučių, kuomet 68-ą minutę pergalingą Marijampolės komandos įvartį pelnė S. Gotalis (1:2).

Po šių sekmadienio susitikimų bendroje turnyrinėje lentelėje Marijampolės „Sūduva“ užtikrintai išlieka pirmoje vietoje su 64 taškais. Vilniaus „Žalgiris“ po lygiųjų lieka antroje vietoje (59 taškai), tačiau komandas jau skiria 5 taškai.

Trakų klubas rikiuojasi trečioje vietoje, o Jonava išlieka lentelės apačioje, paskutinėje vietoje.