Danas Rapšys įspūdingu stiliumi pagerino Lietuvos rekordą. Plaukikas Lenkijoje, Vroclave,  vykstančiose XXIX „Memorial Marka Petrusewicza“ varžybose dukart iškovojo aukso medalius.

D.Rapšys atplaukė pirmas 400 metrų laisvuoju stiliumi rungtyje. Jis užfiksavo 3:43,91 min. laiką.

(anksčiau skelbėme, kad plaukikas kartu beveik keturiomis sekundėmis pagerino sau priklausantį Lietuvos rekordą, tačiau vėliau paaiškėjo, kad rekordo D. Rapšiui pagerinti nepavyko. Šaliai priklausantis geriausias laikas yra 3:40,57 min.)

Antroje vietoje šioje rungtyje likęs Filipas Zaborowskis nuo lietuvio atsiliko daugiau nei 5 sekundėmis.

Dar vieną aukso medalį D. Rapšys iškovojo plaukdamas 50 m nugara, jo laikas šiame plaukime – 24,16 sek.

Taip pat plaukikas vyrų 100 m plaukimo laisvuoju stiliumi rungtyje (48,01 sek.) iškovojo sidabro medalį. Lenkas Kacperas Majckrzakas (47,75 sek.) šioje rungtyje finišą pasiekė pirmas.

Tiesa, D. Rapšys nebuvo vienintelis puikiai kaimyninėje Lenkijoje vykstančiose varžybose pasirodęs lietuvis.

100 metrų krūtine rungtį laimėjo Andrius Šidlauskas. Jis atplaukė per 58,54 sek.