Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje buvo žaidžiamos aštuonerios 9-ojo turo rungtynės. Vėliausia dvikova vyko Hadersfieldo mieste, kur vietos „Huddersfield“ metė iššūkį sėkmingai čempionate rungtyniaujantiems „Liverpool“ futbolininkams. Tiesa, didelės intrigos komandos nesukūrė.

„Huddersfield Town“ komanda savų žiūrovų akivaizdoje neprilygo Jurgeno Kloppo auklėtiniams iš Liverpulio. Dvikova baigėsi svečių pergale minimaliu rezultatu 0:1 (0:1). Vienintelį rungtynių įvartį pirmojo kėlinio 24-ąją minutę pelnė egiptietis Mahommedas Salah.

Rungtynes „Liverpool“ pradėjo aukštu tempu ir jau per pirmas dešimt susitikimo minučių galėjo pelnyti pirmąjį savo įvartį. Įpusėjus pirmajam kėliniui sėkmingai sužaidęs M. Salah išvedė svečių komandą į priekį (0:1). Po įvarčio rungtynių tempas nurimo, o komandos kovojo dėl iniciatyvos.

Antrasis kėlinys sėkmingiau klostėsi šeimininkams, jie sukūrė kelias realias progas išlyginti rezultatą, tačiau to padaryti nepavyko. Rungtynių pabaigoje „Huddersfield“ komandai pristigo jėgų ir didesnio pasipriešinimo J. Kloppo vadovaujama komanda nesulaukė.

Po šios pergalės „Liverpool“ pakilo į antrają turnyrinės lentelės vietą (23 taškai). Darkart pralaimėję „Huddersfield“ futbolininkai išlieka lentelės apačioje, 19 vietoje (3 taškai).