Valdas Ivanauskas praėjusią savaitė stojo už aukščiausioje Lenkijos lygoje  rungtyniaujančios Sasnoveco „Zagliebe“ komandos vairo. Šį šeštadienį įvyko jo, kaip trenerio, debiutas. Jis susiklostė itin sėkmingai, o Sasnoveco komanda šventė įtikinamą pergalę.

„Zagliebe“ savų žiūrovų akivaizdoje rezultatu 3:1 (2:1) įveikė „Legnica“ futbolininkus. V. Ivanausko vadovaujama komanda pirmą rungtynių įvartį praleido dar 3-ą minutę, tačiau rezultatą netrukus (12 minutę) išlygino, o vėliau, pirmojo kėlinio pabaigoje, ir persvėrė (2:1).

Antrajame kėlinyje, 63-ą minutę, lietuvio auklėtiniai pelnė dar vieną įvartį (varžovai įsimušė sau) ir per likusį laiką užtikrintai stabdė svečių atakas. Dvikova baigėsi dviejų V. Ivanausko komandos įvarčių persvara.

Tai buvo pirma „Zaglebie“ pergalė po net dešimties iš eilės nelaimėtų rungtynių serijos visuose turnyruose.