Šeštadienio pavakarę Anglijos „Premier“ lygoje buvo žaidžiamos dar 6 rungtynės. Anksčiau pasibaigusiame „Chelsea“ ir „Manchester United“ susitikime netrūko intrigų (įvyko susistumdymas tarp trenerių), o vėliau vykusiose dvikovose netrūko įspūdingų įvarčių.

„Bournemouth“ ir „Southampton“ dvikovoje įvarčių pelnyti nepavyko niekam ir susitikimas baigėsi lygiosiomis 0:0 (0:0), tačiau tai buvo vienintelė nerezultatyvi šeštadienio akistata.

Štai Velso sostinėje, Kardife, vietos „Cardiff“ pelnė net keturis įvarčius ir svečius iš Londono, „Fulham“ ekipą, nugalėjo rezultatu 4:2 (2:2). Ši pergalė buvo itin svarbi, nes susitiko dvi turnyrinės lentelės dugne esančios komandos. Po laimėtos dvikovos Velso komanda pakilo į 17 vietą.

Mančesteryje vietos „Manchester City“ nepasigailėjo svečių iš Barnlio. Rezultatu 5:0 (1:0) buvo nugalėta lygos vidutiniokė „Burnley“. Po šios pergalės Pepo Guardiolos auklėtiniai grįžo į pirmąją lentelės vietą.

„Newcastle United“ ir „Brighton“ dvikovos nugalėtoją lėmė vienas įvartis. Jį pirmojo kėlinio viduryje pavyko pelnyti svečiams, o per likusį laiką nei išlyginti, nei persverti rungtynių rezultato šeimininkams nepavyko 0:1 (0:1). Po šio susitikimo „Brighton“ kyla į 12 vietą, „Newcastle“ lieka paskutiniai.

Londono derbyje susitiko „West Ham“ ir „Tottenham Hotspur“ ekipos. Po atkaklios kovos ir gausybės progų pasižymėti pergalę minimaliu rezultatu 0:1 (0:1) pergalę šventė svečiai iš Šiaurės Londono. Vienintelį rungtynių įvartį pelnė Ericas Lamela, o po šios pergalės „Tottenham“ rikiuojasi 4 vietoje. Savo ruožtu „West Ham“ išlieka lentelės apačioje, 15 vietoje.

„Wolverhampton Wanderers“ ir „Watford“ dvikovoje netrūko aistrų, tačiau nugalėtojas paaiškėjo jau per pirmąjį kėlinį. Per vieną minutę du įvarčius pelnę svečiai vėliau nuosekliai gynėsi ir neleido šeimininkams sukurti realių progų pasižymėti. Dvikova baigėsi rezultatu 0:2 (0:2).

Vėliau šeštadienį vyks „Huddersfield Town“ ir „Liverpool“ rungtynės.