Šeštadienio popietę Anglijos „Premier“ lygoje buvo žaidžiamos centrinės 9-ojo turo rungtynės tarp Londono „Chelsea“ ir „Manchester United“ komandų. Itin svarbią pergalę išvykoje galėję iškovoti Jose Mourinho auklėtiniai paskutinę rungtynių minutę praleido įvartį, o aistrų nevaldęs treneris įsivėlė į muštynes.

Londone vykęs Anglijos futbolo grandų mūšis baigėsi lygiosiomis rezultatu 2:2 (1:0). Po rungtynių pirmojo kėlinio atrodė, kad futbolo ekspertų prognozės išsipildys ir Londono komanda švęs užtikrintą pergalę.

Tiesa, taip tik atrodė. Antrajį kėlinį pavyzdingai sužaidę J. Mourinho auklėtiniai pelnė du įvarčius (55-ąją ir 73-ąją minutėmis pasižymėjo Anthony Martialis) ir rezultatas pakrypo į priešingą pusę (1:2).

Per likusį laiką šeimininkai aktyviai bandė gelbėtis, tačiau rezultatas nesikeitė iki pat paskutinės susitikimo atakos. Neįtikėtina, tačiau 96-ą minutę šeimininkams pavyko išlyginti rezultatą, kai įvartį pelnė Rossas Barkley.

Dar prieš kelias savaites buvo aktyviai kalbama, kad stratego J. Mourinho dienos klube jau suskaičiuotos. Pergalė būtų savotiškai užtildžiusi kritikus, tačiau tai, kas sekė po praleisto įvarčio, dar bus apkalbama ne vieną kartą.

Jose Mourinho po praleisto įvarčio netvardė emocijų ir puolė prieš jo veidą besidžiaugusį Londono komandos atstovą. Portugalas buvo itin įniršęs ir nuo rimtesnių sužeidimų bei muštynių jį atskyrė bent keli apsaugos darbuotojai. Vėliau į susistumdymą prisijungė ir komandų futbolininkai bei kiti klubų atstovai.

21 min. Anthony Rudigeris (1:0), 55 ir 73 min. Anthony Martialis (1:2), 96 min. Ross Barkley (2:2).

Po šios dvikovos Londono komanda pakilo į pirmąją lentelės poziciją, svečiai iš Mančesterio rikiuojasi 8-oje vietoje.