Šeštadienio popietę aukščiausioje Ispanijos futbolo lygoje „LaLiga“ buvo žaidžiamos rungtynės tarp Madrido „Real“ ir „Levante“ ekipų. Dvikovos rezultatas – netikėtas, tačiau jau tampantis šio sezono tendencija.

Ispanijos sostinės klubas ir triskart iš eilės UEFA Čempionų lygos čempionas savų žiūrovų akivaizdoje nusileido lygos vidutiniokais po pergalės tapusiems „Levante“ futbolininkams.

Rungtynės baigėsi svečių pergale 1:2 (0:2), kuriai pamatus mėlynai-raudoni pastatė dar pirmajame kėlinyje. Jau 13-ą susitikimo minutę „Levante“ turėjo dviejų įvarčių persvarą (0:2), o puikiai gynyboje antrajį kėlinį žaidusiems svečiams pavyko praleisti tik vieną įvartį ir iškovoti pergalę.

Tai buvo jau penktosios nelaimėtos „Real“ rungtynės (iš jų net 4 pralaimėjimai). Po šios nesėkmės Madrido futbolininkai rikiuojasi 5-oje turnyrinės lentelės vietoje ir yra surinkę 14 taškų. „Levante“ po šios pergalės pakilo į 7-ąją vietą (13 taškų).