Antrą pralaimėjimą iš tiek pat galimų FIBA Čempionų lygos varžybose patyrė Panevėžio „Lietkabelis“ (0/2).

Gintaro Kadžiulio auklėtiniai išvykoje 67:81 (15:12, 19:24, 12:22, 21:23) nusileido Jeruzalės „Hapoel“ (2/0) krepšininkams.

Dvikovos svečiai iš Lietuvos palūžo trečiajame kėlinyje, kuriam pasibaigus turėjo 12 taškų deficitą – 46:58.

Nesėkmę aptemdė ir Donato Tarolio trauma – sunkusis krašto puolėjas antrajame kėlinyje susižeidė koją ir daugiau ant parketo nepasirodė. Traumos rimtumas paaiškės atlikus išsamesnius tyrimus.

Sekančiose rungtynėse spalio 24 dieną (trečiadienį) „Lietkabelis“ namuose kovos prieš taip pat abejas žaistas akistatas pralaimėjusius Nymburgo „CEZ“ krepšininkus.

„Hapoel“: Jamesas Feldeine‘as 16 (1/7 tritaškiai, 6 atk. kam.), Tamiras Blattas 14 (4/8 tritaškiai, 6 rez. perd.), Da‘Seanas Butleris 12 (7 atk. kam.), Chrisas Johnsonas 10 (6 atk. kam.).

„Lietkabelis“: Saulius Kulvietis 17 (4/9 tritaškiai, 5 atk. kam.), Mindaugas Kupšas 10 (8/10 baudos metimai), Vytenis Lipkevičius 9, Paulius Valinskas 7.