Netikėtą šansą dalyvauti ATP 250 serijos turnyre dalyvauti gavęs Ričardas Berankis savo žygį pradėjo sėkmingai. Lietuvis pateko į Maskvoje vykstančio „Kremlin Cup“ aštuntfinalį.

R. Bernakis laimėjo pirmąjį dvikovos su 89-ąją pasaulio rakete – Denisu Istonimu – setą, vėliau sėkmingai žaidė ir antrajame sete, kol galiausiai varžovas nusprendė susitikimo nebaigti ir pasidavė.

Dvikova baigėsi galutiniu rezultatu 2:0 (6:4; 5:4). Lietuvis savo padavimus atliko nepriekaištingai ir nepralaimėjo nei vienos padavimų serijos. Taip pat, R. Berankis laimėjo net 83 procentus pirmųjų padavimų.

Tiesa, pajėgiausio Lietuvos tenisininko šiame turnyre galėjo ir nebūti. Vietą Maskvos „Kremlin Cup“ turnyre R. Berankis gavo tuomet, kai jame atsisakė dalyvauti prancūzas Jeremy Chardy.

Lietuvis kartu su šia pergale iškovojo ir 20 ATP reitingo taškų bei 14 tūkst. JAV dolerių.

Verta paminėti tai, kad praėjusiais metais šiame turnyre R. Berankis žaidė itin sėkmingai ir pateko į finalą. Tiesa, jo laimėti nepavyko.