Lietuvos nacionalinė futbolo rinktinė vėlyvą sekmadienio vakarą pratęsė savo bevaisį žygį UEFA Tautų lygos varžybose. Mūsų šalies futbolininkai C diviziono 4 grupės rungtynėse namuose 1:4 pralaimėjo Juodkalnijai.

Nulį taškų savo sąskaitoje turintiems lietuviams beliko sužaisti dvi rungtynes išvykose prieš Rumuniją ir Serbiją.

Norėdami pakilti iš turnyro lentelės dugno lietuviai ne tik privalo laimėti abejas akistatas, tačiau ir tikėtis itin palankių rezultatų priešininkų rungtynėse.

Po rungtynių įvykusioje spaudos konferencijoje Lietuvos rinktinės treneris Edgaras Jankauskas pripažino varžovų pranašumą.

„Greitai praleistas įvartis visada kažkiek išmuša iš pusiausvyros komandą. Tačiau žaidžiant tokiame lygyje negalime taip klysti. Šį vakarą daug kur vėlavome, priešininkams ypač nusileidome greičiu. Šiandien praleidome net du įvarčius kontratakų metu, nors prieš tai patys galėjome pelnytį įvartį. Tai yra nedovanotina“,- teigė E.Jankauskas.

Antro kėlinio pradžioje Lietuvos kapitonas Fiodoras Černychas paliko aikštelę. E.Jankauskas patvirtino, jog ankstyvą keitimą atliko dėl futbolininko traumos.

Vos tik pasibaigus rungtynėms Lietuvos rinktinės gerbėjai LFF stadione skandavo: „Mes norime paklausti, mes norime paklausti, kas čia per šū.as“.

Sulaukęs klausimo ką galvoja apie šią skanduotę, E.Jankauskas nusišypsojo ir tvirtino nieko negirdėjęs.

Galiausiai jis pripažino, kad pakilti iš turnyro lentelės dugno lietuviai neturi jokių šansų, bei prasitarė, kad neketina trauktis iš trenerio posto.