Greičiausias planetos žmogus Boltas pelnė pirmus du įvarčius futbolininko karjeroje

vaizdo įrašas

Greičiausias planetos žmogus ir daugkartinis olimpinis čempionas Usainas Boltas šiuo metu savo greitį demonstruoja futbolo aikštelėje. Jis naktį iš ketvirtadienio į penktadienį pelnė ir pirmuosius du savo įvarčius profesionalo karjeroje.

32-ejų metų U. Boltas treniruojasi kartu su stipriausioje Australijos futbolo lygoje rungtyniaujančia „Central Coast Mariners" komanda. Panašu, kad ilgos ir atkaklios treniruotės davė vaisių – jamaikiečiui jau pavyko atsidaryti ir įvarčių sąskaitą.

Bolto komanda penktadienio rytą žaidė draugiškas rungtynes prieš „Macarthur South West United" ekipą. Šeimininkai šį susitikimą laimėjo rezultatu 4:0, o greitakojis olimpinis čempionas prie komandos pergalės prisidėjo dviem įvarčiais.

Savo pirmąjį įvartį profesionalo karjeroje jis pelnė 57-ąją susitikimo minutę. Po puikaus perdavimo jamaikietis susitabdė kamuolį, pasivarė jį kelis metrus į priekį ir užtikrintai įveikė varžovų vartininką.

Jau 68-ąją minutę krito ir antrasis Bolto įvartis. Varžovų komandos nesusikalbėjimu pasinaudojęs U. Boltas liko vienas prieš vartus ir įrideno savo komandos trečiąjį įvartį.

"Pirmas kartas startinėje sudėtyje ir du įvarčiai - tai tikrai nuostabus jausmas. Esu laimingas, nes būdamas čia turiu progą įrodyti pasauliui, kad galiu tobulėti“, – po rungtynių sakė U. Boltas.