Italijos krepšinio „Serie C Gold“ pirmenybėse užfiksuota kuriozinė situacija, o šiose rungtynėse netrūko ir lietuviškų akcentų. Keturių pratęsimų trilerį tarp „Belizzi Basket“ ir Salerno „ASD Pallacanestro“ ekipų laimėjo svečiai iš Salerno, nors Bellizio krepšininkai turėjo šimtaprocentinę progą švęsti pergalę.

Itin kurioziška situacija nutiko trečiojo pratęsimo pabaigoje. Kamuolį perėmęs „Belizzi Basket“ ekipos aukštaūgis Cristal Malalu pasileido į greitą puolimą, o rungtynėse pergalę galėjo išplėšti taikliu metimu. Nors niekas Olandijos pilietybę turinčiam krepšininkui netrukdė, jo dėjimas atšoko nuo lanko. Nors ekipos draugas dar spėjo pataisyti netaiklų dvitaškį, rungtynių arbitrai taškų neužskaitė.

Kuriozinę situaciją žiūrėkite:

Po pergalingo ekipos draugo metimo apsižiaugęs C. Malalu netrukus turėjo labai nuliūsti ir ruoštis dar vienam pratęsimui.

Ketvirtajame pratęsime užtikrinčiau sužaidė Salerno krepšininkai, kurie šventė pergalę 100:93.

„Belizzi Basket“ ekipoje rezultatyviausiai žaidė 27 taškus pelnęs Darius Stonkus. Nugalėtojams iš Salerno 20 taškų pelnė kitas lietuvis Mantvydas Stašelis.