Aukščiausioje Lietuvos futbolo lygoje penktadienį Kaune buvo žaidžiamos 27-ojo turo rungtynės. Namų stadione rungtyniavę „Žalgirio“ futbolininkai rezutatu 2:0 (1:0)) įveikė „Palangą“.

Tai buvo paskutinės futbolo rungtynės, žaidžiamos Kauno S. Dariaus ir S. Girėno stadione.

Rungtynės prasidėjo gynybiniu futbolu, komandos kovojo dėl iniciatyvos, tačiau 34-ąją minutę savo komandą į priekį stipriu ir įspūdingu smūgiu išvedė Gratas Sirgėdas (1:0).

Įvartis nuo 38 minutės:

Pirmajame kėlinyje daugiau rimtų progų pasižymėti abi ekipos nesukūrė ir į pertrauką kauniečiai žengė turėdamį vieno įvarčio persvarą.

Antrajame kėlinyje „Žalgiris“ neleido varžovams išlyginti rezultato, o vėliau patys persvarą padvigubino. 60-ą minutę antrą kauniečių įvartį pelnė Ilja Kalpačiukas (2:0).

Per likusį laiką didesnio pavojaus varžovų vartams nesukūrė nei šeimininkai nei svečiai ir susitikimas baigėsi rezultatu 2:0.

Po šio turo Kauno „Žalgiris“ su 35 taškais rikiuojasi 5-oje vietoje, o „Palanga“ ir toliau išlieka turnyrinės lentelės apačioje – 20 taškų ir 7-oji vieta. Tiesa, „Palangą“ nuo paskutiniosios vietos skiria vos 1 taškas.