Kauno „Žalgirio“ (4/0) komanda toliau neklumpa „Betsafe–LKL“ pirmenybėse. Grįžę į Kauno sporto halę Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai 81:68 (16:17, 25:21, 21:12, 19:18) nugalėjo Kėdainių „Nevėžį“ (0/4).

Kone svarbiausias šiame mače buvo trečiasis kėlinys. Iki tol intensyviai priešinęsis „Nevėžis“ puolime buvo blankus bei galiausiai leido „Žalgiriui“ solidesne persvara atitrūkti – 62:50. Per paskutinį ketvirtį teliko įtvirtinti pergalę.

Rungtynių pirmoje dalyje „Nevėžis“ neleido „Žalgiriui“ pabėgti ir ilgą laiką lenkė aikštės šeimininkus. Pirmąjį kėlinį atsilikdami tašku užbaigę žalgiriečiai po pertraukos atrodę įpykę ir persvėrė rezultatą, tačiau tolimų metimų dėka kėdainiškiai atitrūko 32:23.

Vis tik Pauliaus Jankūno lyderystė, prisidėję Edgaras Ulanovas ir Artūras Milaknis leido į ilgąją pertrauką išsinešti trapų pranašumą – 41:38.

Žalgiriečiams 14 taškų pridėjo P. Jankūnas, 12 pelnė Brandonas Daviesas, taip pat atkovojęs 7 kamuolius. 9 taškais prie pergalės prisidėjo Marius Grigonis ir Laurynas Birutis, po 8 surinko E. Ulanovas bei A. Milaknis.

„Nevėžiui“ 14 taškų pelnė Chauncey Collinsas (4/5 trit.), 13 – Martynas Varnas, 12 – Valdas Vasylius, 9 – Simas Buterlevičius (5 rez. perd.), 6 – Jonas Christopheris Fulleris.

Kauniečiai šiame mače pataikė 5 tritaškius iš 16 (31 proc.), kol „Nevėžis“ – 11 iš 22 (50 proc.).

„Žalgiris“ gerokai pranoko varžovus kovoje dėl kamuolių: sugriebė jų 36, o kėdainiškiai – 23.