Sekmadienio pavakarę „Betsafe-LKL“ čempionate buvo žaidžiamos ketverios rungtynės. Anksčiau prasidėjusiuose susitikimuose Kauno „Žalgiris“ (3/0) išvykoje išvargo pergalę prieš Utenos „Juventus“ (1/2), Vilniuje „Rytas“ (3/0) sutriuškino Prienų „Skycop“ (1/2).

Utenoje vykusi įtempta dvikova baigėsi „Žalgirio“ pergale rezultatu 80:87 (16:24, 16:25, 21:18, 27:20).

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai savo pranašumą įrodė jau pirmajame kėlinyje, kurį laimėjo 8 taškų skirtumu. Kauniečiai pranašumą dar ženkliai padidino iki ilgosios pertraukos – prieš trečiąjį kėlinį ekipas skyrė jau 17 taškų (32:49).

Trečiajame ketvirtyje „Juventus“ sumažino savo atsilikimą iki 14 taškų, tačiau pavyti „Žalgirio“ ir toliau nesisekė.

Tiesa, Utenos komanda ketvirtame kėlinyje įjungė aukštesnę pavarą ir likus 4 minutėms iki kėlinio pabaigos atsilikimą sumažino iki 4 taškų (73:77). Vėliau, po įspūdingo Brandono Davieso dėjimo, „Žalgiris“ vėl atitrūko 7 taškais.

Uteniškiai kovojo iki paskutinio rungtynių arbitro švilpuko, tačiau turėjo pripažinti „Žalgirio“ pranašumą.

„Juventus“: Arvydas Šikšnius 20 (6/7 trit.), Vaidas Čepukaitis 19, Marius Runkauskas 14, Martinas Gebenas 9, Karolis Guščikas 8, Tomas Dimša ir Dovis Bičkauskis po 5.

„Žalgiris“: Brandonas Daviesas 17, Nate’as Woltersas 14, Artūras Milaknis 13, Aaronas White’as 11, Edgaras Ulanovas ir Leo Westermannas po 8.

„Rytas“ varžovus iš Prienų savų žiūrovų akivaizdoje įveikė net 29 taškų skirtumu. Dvikova baigėsi rezultatu 95:66 (24:13, 25:14, 25:16, 21:23).

Vilniečiai rungtynes pradėjo itin aukštu tempu ir jau po pirmojo kėlinio turėjo 11 taškų persvarą. Antrajame kėlinyje „Rytas“ nesustojo ir Prienų komanda prieš ilgąją pertrauką skaičiavo jau 22 taškų deficitą (49:27).

Trečiasis kėlinys vėl geriau susiklostė vilniečiams, jie prieš ketvirto ketvirčio pradžią jau buvo sukaupę subtilią 31 taško persvarą.

Ketvirtame kėlinyje komandoms liko tik išsiaiškinti galutinį dvikovos rezultatą ir naudingiausiai rungtyniavusius žaidėjus. Jį dviem taškais laimėjo Prienų „Skycop“, tačiau vilniečiai šventė pergalę 29 taškų skirtumu.

„Rytas“: Eimantas Bendžius 17, Dominique‘as Suttonas 15, Evaldas Kairys ir Marekas Blaževičius po 13.

„Skycop“: Mindaugas Lukauskis 18, Martynas Gecevičius 12, Kšištofas Lavrinovičius 10.