Futbole nutinka visko, tačiau žiūrovus, ko gero, labiausiai džiugina įspūdingu stiliumi pelnomi įvarčiai. Antroje pagal pajėgumą Anglijos „Championship“ lygoje penktadienį futbolo gerbėjai išvydo tai, kas internete jau vadinama vienareikšmiškai gražiausiu šio sezono epizodu.

Vėlų penktadienio vakarą savų žiūrovų akivaizdoje rungtyniavusios „Sheffield Wed“ komandos puolėjas pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje pelnė įvartį, kuriuo vėliau pats sunkiai galėjo patikėti.

45-ą rungtynių minutę Adamas Reachas ore pakibusį kamuolį iš maždaug 30-ies metrų galingu smūgiu nusprendė pasiųsti link varžovų –„Leeds“ – vartų.

Aukštai pakilęs kamuolys nusileido už svečių komandos vartininko nugaros ir nuo virpsto, vadinamosios „devyniukės“, atšoko į vartų tinklą. Rezultatas tapo 1:0, o futbolininkui beliko švęsti pirmąjį komandos įvartį.

Tiesa, besidžiaugdamas įvarčiu-gražuoliu A. Reachas susiemė sau už galvos ir ranka prisidengė burną, taip tarsi  parodydamas, kad, ko gero, tokio įspūdingo epizodo nesitikėjo ir pats.