Nesustabdomi „Bayern“ futbolininkai antradienio vakarą buvo pristabdyti, o „Schalke“ klubas šį sezoną ir toliau nepatiria pergalės skonio.

Pirmoje vietoje „Bundesliga“ turnyrinėje lentelėje įsitaisę „Bayern“ futbolininkai namuose nesugebėjo įveikti „Augsburg“ vienuolikės. Pirmąjį rungtynių įvartį 48-ą minutę pelnė Arjenas Robbenas, o rezultatą pačioje susitikimo pabaigoje, 86-ą minutę, išlygino Felixas Gotze. Dvikova baigėsi rezultatu 1:1 (0:0).

„Schalke“ išlieka vienintele lygos komanda, savo sąskaitoje dar vis neturinti nei vieno taško. Antradienį „Schalke“ išvykoje rezultatu 0:1 nusileido „Freiburg“ ekipai.

Taip pat Vokietijoje pergales šventė Bremeno „Werder“ ir „Hoffeinheim“ komandos.