Prancūzijos aukščiausioje lygos čempionate Nantero JSF (1/1) klubas namie 85:64 (26:10, 18:23, 22:20, 19:11) nugalėjo Breso Burgo JL (1/1) ekipą.

Aikštelės šeimininkai jau antrajame kėlinyje atitrūko 20 taškų (39:19) skirtumu. Po ilgosios pertraukos priešininkai buvo priartėję iki vienaženklio skirtumo, tačiau netrukus lietuvio klubas vėl susigrąžino įtikinimą persvarą.

Puikų pasirodymą Nantero JSF klubo gretose surengė Lietuvos rinktinės gynėjas Adas Juškevičius.

Krepšininkas per 26 minutes pelnė 21 tašką (2/3 dvitaškių, 5/10 tritaškių, 2/2 baudų metimų), atkovojo 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė ir prarado po kamuolį, kartą prasižengė bei surinko 23 naudingumo balus.

Nugalėtojams 19 taškų surinko Lahaou Konate (11 atk. kam., 5 rez. perd.), 16 pridėjo Julianas Gamble‘as (7 atk. kam.).

Varžovų gretose rezultatyviausiai žaidė 20 taškų pelnęs Zachary Peacockas (6 atk. kam.).